jcernaa jcernaa komentáře u knih

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Hunger games je skvělá trilogie a stojí za to si ji přečíst. Kniha je plná zvratů, vztahů a vtáhne vás hned do děje. Knihu jsem mi okamžitě oblíbila. 10/10

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Šest vran je naprosto úžasná kniha, hlavní postavy jsou dobře vymyšlené a v každé kapitole vidíte děj očima jiné postavy což oceňuji. Děj je hodně promyšlený. Dávám 10/10 bodů. Kniha mě příjemně překvapila.

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Knížka mě úplně získala. Líbí se mi že i když už nebyla v knize aréna, byla jsem pořád ponořená do děje. Taky se mi líbí, že na konci není takový happy end a kniha ukazuje co všechno musela hlavní hrdinka obětovat aby zbavila svět kapitolu.
Kniha stojí určitě za přečtení. 10/10

Aliance Aliance Veronica Roth

Jsem z knihy docela zklamaná, čekala jsem že za zdí bude něco úplně jiného. Po tomto odhalení, mi děj z předchozích dílů a celý život Trys přišel úplně k ničemu a sice je z knihy fajn ponaučení co by se mohlo stát z naší společnosti, nicméně se děj úplně zvrtnul a kniha mě už tolik nenadchla. První díl je super, ale pak už kvalita knih hodně klesá. Čekala jsem od knihy více. Hodnotím 5/10 :(

15.07.2020 2 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Rezistence mi přijde horší než první díl. Nelíbí se mi už tolik děj a Trys se taky hodně změnila. Za mě byla první kniha lepší.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Stmívání je dobrá knížka. Čte se opravdu dobře a děj je taky super. Jsem s knihou spokojená a určitě doporučuji. Hodnotím 9/10

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha je super, dobře se čte, líbí se mi autorčin vymyšlený svět. Divergence určitě stojí za přečtení.

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Vražedná pomsta mi přijde skvělá knížka. Aréna je skvělé promyšlená, a kniha vás hned vtáhne do děje. Nemám co knize vytknout.
10/10

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

Kniha je skvělá, rychle se čte, má dobře vymyšlené zápletky a hlavní hrdiny si hned oblíbíte. Rozhodně doporučuji si přečíst. Jsem maximálně spokojená. ;)