JarkaK JarkaK komentáře u knih

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Je neuveritelne, ako take mlade dievca vystihlo to co prezivalo. Co prezivali ostatni, ktori boli s nou v "zadnom dome". Mala necelych 15 rokov! Kniha obsahuje vela zaujimavych myslienok, ktore su aktualne aj dnes. Pacilo sa mi, ze sa snazila byt stale vesela - "som veselej povahy". Skoda jej, bola by z nej dobra spisovatelka. :(

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nadherna kniha. Krasny ale smutny pribeh. Zaujimave spracovanie.

30.12.2015 5 z 5

Som mama Som mama Kristína Farkašová Tormová

Suuuuper. Takto sa treba pozerat na "problemy", ktore su obsiahnute v slove MAMA. Uzasne napisane. Nasmiala som sa neskutocne. Mam 6M dcerku a niektore veci fakt, ako by mi zduse hovorila :D. Malo by to byt povinne citanie pre vsetky buduce matky a matky! :D

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Super kniha. Páčil sa mi denníkový štýl. Celý príbeh sa niesol v napätí. Prekvapivé zvraty, nečakaný koniec.

19.01.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha je písaná veľmi pekne a citlivo. Je to ľahké a príjemné, i keď miestami smutné čítanie. Pokiaľ však ide o dejovú líniu príbeh nepriniesol nič nové, nič ohurujúce. Ale odporúčam aj tak prečítať.

19.01.2016 3 z 5

Fantom Opery Fantom Opery Gaston Leroux

Krasna kniha. Pred par rokmi som videla film, ale az teraz som pochopila niektore veci z deja a bola som prekvapena.

Bubny podzimu Bubny podzimu Diana Gabaldon

Dalsia knih so serie "Cidzinka", ktora priniesla nove dobrodruzstva, necakane pokracovania a otvorenu otazku... Pisana velmi putavo. Neviem sa dockat kedy zacnem citat pokracovanie.

17.01.2016 5 z 5