Januli Januli komentáře u knih

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

(SPOILER) Další tajemství Amišů a Kate ho opět rozlouskla. Tentokrát byl příběh tak trošku průhledný a možná trochu navíc sebevražda skokem z mostu a na závěr lehké otazníky. Uvidíme co bude v dalším díle :-)

18.01.2023 3 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Kniha mohla být o několik desítek knih menší, někdy zbytečně zdlouhavý rozhovor či popis. Tentokrát mě Martin Servas zas tak nenadchl. Takový příběh nemastný neslaný. Začátek začíná slibně a pak laťka klesá klesá klesá a konec. Škoda.

04.01.2023 3 z 5

Nevlastní dcera Nevlastní dcera Georgina Cross

Kniha se pomalu rozjíždí, v druhé polovině, když se najde tělo, začíná mít rychlejší spád, čemuž napomáhá i kapitola o Mii. Je to celkem náročné čtení, co se obsahu týká. Jo kniha se četla dobře, nebyla náročná z pozice mnoha postav, ale úplně nejlépsi taky ne. Četla jsem už i lepší. 3+

06.11.2022 3 z 5

Hlavní podezřelá Hlavní podezřelá Tess Gerritsen

První co musím vytknout jsou chyby a překlepy v knize. To mi dost vadilo. A teď kniha samotná... Od začátku víte, jak dopadne, jen vlastně hledáte vraha. Četla se dobře, jen příběh nebyl ničím novým. Jednou přečíst stačí.

29.09.2022 3 z 5

Rychle domů Rychle domů Roz Nay

I když je kniha předvídatelná a není ničím novým, tak mě bavila číst. Ale jen jednou a dost.

12.07.2022 3 z 5

Žena číslo 99 Žena číslo 99 Greer Macallister

Zajimavé téma ne zcela pro mě zajimave napsané. Asi jsem čekala více tajemství a více a jinak popsanu onu psychiatrickou kliniku. Pár neuvěřitelných momentů. Konec nepřekvapil, ale líbil se mi.

05.04.2022 3 z 5

Dost dobrá matka Dost dobrá matka Bev Thomas

Dost dobrá matka se mi dost dobře táhla. Tím, že jsem knihu dočetla a neodložila tak asi nějaký potenciál mít musí, ale nesedla mi.

27.01.2022 3 z 5

Když ptáčka lapají, manželé mu zpívají Když ptáčka lapají, manželé mu zpívají Alena Jakoubková

Další oddychovka, kdy hlavní hrdinka nemusí řešit žádné existenční problémy, má bohaté rodiče i kamarády a konec zavládne happy endem.

25.12.2021 3 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Líbilo se mi zpracování knihy, byla jsem vlastně zvědavá jak dopadne. Líbilo se mi vyprávění matky a ještě mnohem lepší by bylo kdyby tam bylo hned i vyprávění otce, určitě by to přidalo k tajemnu, kdo vlastně má pravdu a kdo lže...

18.12.2021 3 z 5

Zdání a manžel vždycky klamou Zdání a manžel vždycky klamou Alena Jakoubková

Čekala jsem překvapení a ejhle, opět zase nic.

17.10.2021 3 z 5

Dívka v zrcadle Dívka v zrcadle Katarína Gillerová

Tak já vám nevím... i přes všechny ty tragické situace co se v knize odehrály, tak mi přijde preslazena....

02.10.2021 3 z 5

Něco za něco Něco za něco Markéta Dočekalová

(SPOILER) Knížka se ke mě dostala na doporučení a nebyla to špatná volba. Tři ženy, jeden muž, každá se se svým smutkem a osudem pere jak je to možné a my.se vše dozvídáme z každé strany. Závěr je vskutku "hepyendovy" ale pro mě ne tak zcela. Tím, že jsem matka malého chlapečka, tak mě to dost bralo... Ale takové to letni počteníčko na terasu :-)

17.09.2021

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Tato kniha pro mě nebyla nicim novým. Jako bych četla znovu knížky, které už mám přečtené. Závěr zcela pro mě zbytečný. Nemůžu říct, že by se kniha četla špatně, ale pro mě tam není žádný ten vau efekt, vše předvídatelné. Škoda. ..

13.08.2021 3 z 5

Paranoia Paranoia Lisa Jackson

V půli knihy jsem čtení chtěla vzdát, nebavilo mě to. Ale skousla jsem zuby a četla zdárně dal a dal a konec. Ten nebyl auťák špatný, ale měl pro mě pár nedostatků nebo naopak přemrštěný. No žádná sláva milá Liso... příště to snad bude lepší.

27.06.2021 2 z 5

Ochotná zemřít Ochotná zemřít Lisa Jackson

Kniha nebyla špatná, měla potenciál, byla jsem zvědavá jak je to s Ivi, ale ... zápletka mě bavila, ale rozuzlení bylo slabší.

21.05.2021 3 z 5

Nevěřte tomu Nevěřte tomu Charlie Donlea

(SPOILER) Jo tohle by šlo ???? i když jsem celkem rozčarováná. Většinou nejsme zvyklí, že hlavní hrdinka zemře a tady se stalo. A vrah nebyl potrestán. Tím mě příběh dost šokoval, překvapil ale i tím, že je to jinak než obvykle bavil. Bohužel ne vždy spravedlivost zvítězí.... A co mi vrtá hlavou ... byl Sidniin otec vinný nebo ne? Příběh byl obohacen bývalým detektivem Gusem a i ten mě svou ironii a protivnosti bavil. Dobrá kniha, od, nelituji času stráveného u ní.

24.02.2021

Fáma Fáma Lesley Kara

Než jsem se vyznala v postavách tak byl závěr knihy. Není to žádná hitparada, ale za přečtení stojí. Vracet se ke knize nebudu. Závěrečná kapitola mi nahodila husí kůži. Příběh sám o sobě o mladé vrazedkyni je dost strasidelny...

17.01.2021 3 z 5

Stoprocentní matky Stoprocentní matky Aimee Molloy

Tak trošku pretazene za vlasy... na me moc postav, ktere se mi pletly a když jsem se zorientovala byl konec. Vzhledem k tomu, že jsem byla zvědavá tak jsem četla dale, ale po přečtení knihy nejsem zrovna u vytržení.

27.12.2020 3 z 5

Vím, kdo jsi Vím, kdo jsi Alice Feeney

Kniha byla velmi čtivá, nutila mě číst dále a dále, ale asi ve 3/4 se mi ro přestávalo líbit a tak trošku mě to, jak to bylo nepřekvapilo. Závěr jako takový byl hnus. Brrr. Chybělo mi větší vysvětlení ohledně pravé malé Aimee.

03.11.2020 3 z 5

Hledám manžela…děti vítány Hledám manžela…děti vítány Alena Jakoubková