Janík511 Janík511 komentáře u knih

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Tuhle autorku prostě můžu, její styl psaní mi vyhovuje. Jdu hned na další díl.

11.05.2020 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

I druhý díl si zaslouží plný počet hvězdiček. Tentokrát Tilly nedostala tolik prostoru a i případ nebyl úplně podle mého, přesto velmi dobře vykreslen a do poslední chvíle jsem netušila, kam se Elizabeth poděla, zda ještě žije. Za mě určitě lepší Loutkové divadlo, které se mi líbilo o něco vice. Budu se ovšem těšit na další díl.

20.10.2020 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Opět jedna velká pohoda. Já si snad seženu i ten třetí díl, abych věděla, jak třetí bratr s láskou dopadne, ale jak jinak než dobře.

12.05.2020 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Parádní thriller, jedna velká jízda od začátku do konce. Autorka píše neuvěřitelně čtivě, přispívají k tomu i věcné a krátké kapitoly. Na prvotinu klobouk dolů. Další díl je povinnost si obstarat a čekat, čím autorka tentokrát překvapí.

08.05.2020 5 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Krásná kniha, krásný příběh. Co více si přát k pošmurným podzimním dnům.

21.10.2020 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Tak tohle se povedlo. Zápletka mohla být více propracovaná a konec hodně uspěchaný, ale i přesto velmi povedený thriller. Jdu se hned pustit do dalšího dílu.

16.05.2020 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Opět další drsný případ. Chvíli si musím dát pauzu a pak si přečtu následující knihu.

23.12.2021 5 z 5

Predátor Predátor Jan-Erik Fjell

Neuvěřitelně čtivá série knih s Antonem, který je mi sympatický i s deformací ucha. Vraha jsem zase neuhádla, ale tak to má být. Doufám jen, že brzy výjde další díl.

21.04.2021 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Klenot mezi thrillery. Třetí díl musím mít! Cooper je pro mě paní spisovatelka.

17.02.2021 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Další vtipná oddychovka na zpříjemnění víkendu. Tuhle autorku mám ráda. Její styl mě prostě baví!!

30.01.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Ještě lepší kniha nežli Sexy profesor. Reed byl úžasný i se svou nemocí, měl moje sympatie hned. Příběh je to odpočinkový, místy smutný ve zlém i dobrém zároveň.

03.12.2020 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Další povedený díl, který stál za přečtení. Nejvíce se mi líbila ale dvojka, samé zvraty a ten konec!! Byla jsem napnutá, jak to dopadne. Konec tého knihy jsem čekala trochu akčnější, ale nevadí, i tak jsem se dočkala překvapivého závěru. Nejsem si jistá, jestli je ještě dalším dílem čím navázat, ale autorka určitě něco vymyslí :-).

10.08.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Daleko lepší kniha než Někdo cizí v domě. Celou dobu jsem přemýšlela, kdo je vrah. Nakonec jich bylo více a každý pro to měl svůj motiv. Jsem zvědavá na další literární počin autorky.

24.04.2020 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

První půlka knihy výborná, druhé už něco málo chybělo, abych byla spokojená. Konec byl rychlý, jako by autor chtěl rychle ukončit a nevěděl jak. Proto nemohu dát plný počet hvězd. Přečtu si ale ráda i další díly, zda udrží výborný nástup a bude to opět jedna velká jízda.

01.08.2019 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Kniha se mi neobyčejně líbila. Možná více nežli Kříďák. Námět a zpracování jsou hodně poutavé, nemohla jsem se během víkendu od knihy odtrhnout. Otevřený konec slibuje další pokračování. Takže za mě ano, zaslouží si plný počet *****.

20.06.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

(SPOILER) Kniha má poměrně jednoduchý děj, kde se řeší co je pravda a co lež. Jeremyho mi bylo až líto jen do té doby, než zabil Verity. To bych od něj nečekala, ale jak se říká, tichá voda.... Jak se může jedno manželstvi tak pokřivit až k smrti je mi opravdu záhadou. Každopádně se jedná o velice čtivou knihu, která se mi přes jednoduchost líbila.

31.01.2021 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Rozhodně zajímavá kniha plná napětí. Hlavní vyšetřovatel mi přišel těžko uvěřitelný a navíc kouří trávu! Tohle bych teda nečekala. Přece jenom na plný počet mi něco málo chybělo. Ovšem ráda si časem přečtu pokračování.

14.10.2020 4 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Náhodou jsem narazila na tuto sérii a hned první díl mě zaujal. Romantika podle mého gusta. Žádné přehnané popisy sexu a děj má navíc hlavu a patu. Hlavní hrdinové mi byli příjemní a jen bych vytkla Natálii málo zkušeností s muži, na to jak byla chytrá, tak neskutečně naivní. Ovšem konec dobrý, všechno dobré.

01.10.2020 5 z 5

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Opravdu parádní jízda. Od začátku mě kniha zatáhla do děje a už jsem jenom hltala stránku po stránce. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrahem. Za mě si zaslouží plný počet hvězdiček.

06.07.2019 5 z 5

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Lucy Diamond (p)

Opravdu velmi milá kniha, která stojí za přečtení a vzpruží člověka, když je nemocný. Ráda si přečtu další.

30.04.2019 4 z 5