janabo janabo komentáře u knih

Jurský park Jurský park Michael Crichton

Geniální! Úžasná kniha bez ohledu na to, zda jste viděli filmy či nikoliv.

29.08.2020 5 z 5

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

Podle mě vůbec nejlepší kniha z celé série! Je super tu knihu číst a přitom už z předchozích dílů znát budoucnost hlavní postavy!

19.09.2021 5 z 5

Pokrevní bratři Pokrevní bratři Ingvar Ambjørnsen

Knížku jsem dostala, autora ani příběh jsem neznala a byla jsem příjemně překvapená. Nyní má v mé knihovně čestné místo a všem ji doporučuji. Krásné čtení.

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Pro mě zklamání číslo 2 (první zklamání od Nesba = Krev na sněhu). Příběh nula a kvůli některým neuvěřitelně triviálním větám jsem se nejdřív podívala, jestli to nedělal jiný překladatel, a pak se smířila s tím, že tohle prostě není Nesbo, ale Rosamunde Pilcher :)

27.11.2015 2 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Četla jsem Lovce hlav a celého Harryho Holea a musím říct, že Krev na sněhu je pro mě prvním zklamáním.

19.11.2015 1 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Super knížka, dočítala jsem o půl druhé v noci, abych se dověděla, jak to dopadne. Hole je sympaťák a příběh je hodně zamotaný, takže i když jsem tipla vraha hned na začátku, knížka neztratila na napínavosti. Doporučuji.

26.11.2012 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Paráda. Obvykle odmítám číst knihy nad 300 stránek, ale po zkušenostech s Lovci hlav jsem do Nemesis šla a nelituju. Možná trochu překombinované, ale super čtení. Sfoukla jsem to za pár dní.

Slunce a hvězda Slunce a hvězda Rick Riordan

První zklamání od mého oblíbeného autora.
20% příběh + 80% otravné výchovné woke řeči :(

27.04.2024 3 z 5

Hvězdný prach Hvězdný prach Neil Gaiman

Knížka je pěkná... a film je prostě ÚŽASNÝ!!!

04.03.2019 4 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Úžasná kniha. I manžel konstatoval, že musí být skvělá, když o ní pořád mluvím (jinak ho se zážitky ze své četby moc neotravuju). Nemohla jsem si pomoct, byla jsem plná dojmů. Škoda, že mé znalosti historie nejsou takové, abych věděla, kolik z toho je nebo mohla být pravda.

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Nevěděla jsem, kdo je Jo Nesbo a proč jsou upoutávky na jeho knihy ve výkladech všech knihkupectví. Už tomu rozumím :) Knížka super, prožívala jsem během čtení snad všechny emoce, místy jsem nevěděla, jestli je to celé sranda nebo je to míněno vážně, každopádně mě to nadchlo a díky této knize pokračuji ve čtení dalších knih tohoto autora.