Jamka Jamka komentáře u knih

House, Dr.: oficiální průvodce slavným televizním seriálem House, Dr.: oficiální průvodce slavným televizním seriálem Ian Jackman

Pro fanouška naprosto skvělá věc.

31.07.2016 5 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

Nebylo to úplně špatné, jako oddechovka je to výborné, ale prostě mi ty postavy nesedly

10.07.2016 3 z 5

Umění zabíjet Umění zabíjet Daniel Silva

Ze začátku mi dělalo problém se do knížky ponořit, protože mě mátlo velké množství postav, ale jak se do toho člověk začte, je to smršť událostí a napětí. Byla to moje první knížka od tohoto autora a určitě nebude poslední!

06.07.2016 5 z 5

Jedine s ním Jedine s ním Lisa Renee Jones

Zatím asi nejslabší z celé série. Unavovalo mě věčně "rozchazeni", přílišné emoční výlevy hlavní hrdinky.

03.07.2016 3 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Skvelé!! Poslední dobou se mi stává, že mě začínají erotické romány nudit, protože jsou všechny na jedno brdo, ale tahle splnila moje očekávání a těším se na přečtení dalšího dílu.

18.05.2016 5 z 5

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Zatím hodnotím jako nejslabší díl. Celkem nuda.

05.04.2016 3 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Není to tak skvělé jako vampýrská akademie, ale i tak dobré a poutavé čtení, rozhodně si celou sérii přečtu.

27.02.2016 4 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Po pár stranách jsem musela odložit, za mě bohužel velice špatné.

15.02.2016 1 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Byla jsem k pokračování trošku skeptická, přeci jenom není to Larsson. Pokračování je však skvělé, ale mile mě to překvapilo. Za mě výborné a doporučuji.

15.02.2016 5 z 5

Proč se nám líbí to co se nám líbí Proč se nám líbí to co se nám líbí Paul Bloom

Sebevzdělávací, určitě doporučuji

03.01.2016 4 z 5

Život, net a seznamka, aneb deníček šíleného chlapa Život, net a seznamka, aneb deníček šíleného chlapa Roman Procházka

Říkala jsem si jaká to asi bude sranda, ano některé momenty jsou úsměvné, ale to co se p. Romanovi stalo je otřesné, do nebe volající. Upřímně smekám před ním, že se dokázal dát znovu dohromady a znovu žít.

29.12.2015 5 z 5

Agent 6 Agent 6 Tom Rob Smith

Zajímavé zakončení skvělé série. Bohužel tento díl musím hodnotit jako nejslabší.

29.12.2015 4 z 5

Utajovaný projev Utajovaný projev Tom Rob Smith

Opět poutavé čtení, hodnotím knihu na stejně jako první díl, nedokážu říct která byla lepší.

18.11.2015 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Příběh a okolnosti jsou docela silný kafe. Musím říct že knížka mě neskutečně pohltila. Výborné.

10.11.2015 5 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Upřímně za mě nuda. Posledních cca 10 stránek jsem ani nečetla. Četla jsem to s velkým přemáháním. Jsem ráda že to byl poslední díl.

12.08.2015 3 z 5

Kmotr Mrázek Kmotr Mrázek Jaroslav Kmenta

Nepopiratelně zajímavé čtení

13.05.2015 5 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Perfektní, víc se k tomu asi nedá napsat. Samozřejmě tu nechci nic vyzradit, ale docela mi to vzalo dech :)

06.04.2015 5 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Mnohem lepší než první díl, zajímavá zápletka. Kniha měla spád.

30.03.2015 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Vyloženě jsem knihu nehltala, ale líbila se mi a celou sérii určitě přečtu.

21.03.2015 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Po prvních pár kapitolách jsem byla zmatená o co vlastně jde. Ale pak děj začal zapadat do sebe a mělo to příjemný spád. Knihu jsem doslova zhltla za dva dny.

26.01.2015 5 z 5