Jajka.filip Jajka.filip komentáře u knih

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Dlouho jsem se na knížku těšila. Doporučila mi ji kolegyně a tady má krásné hodnocení. Proto mě mrzí, že musím dát pouze 3*. Nepřišlo mi to veselé, spíš smutné.

10.03.2022 3 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Tohle bylo opravdu milé a oddechové čtení. Nic náročného. Trošku mi to připomínalo seriál Doktor Martin, když pominu, že kniha se odehrává v 60. letech.

03.01.2022 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Marsonsová neumí napsat špatnou knihu. Ale ve srovnání s ostatními díly série byla tato kniha slabší. 3,5*

13.03.2022 3 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Popis Islandu, mentality místních obyvatel... to bylo báječné. Jediná věc mi četbu kazila, a to hlavní hrdinové. Nebavili mě, nějak jsem jim to nevěřila. Je to škoda, protože s popisem prostředí a krajiny si dala autorka opravdu záležet.

10.01.2022 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Čte se to samo. Dokonalý humor přítomen po celou dobu čtení. Autor si hraje se souhrou náhod, které nás provázejí životem. Choulostivých témat je tam víc než dost. Jen mi postavy přišly šťastně nešťastné, za což si často mohly svými milostnými eskapádami. To mi lezlo na nervy, jinak důkaz, že i čeští autoři opravdu umí napsat dobrou knížku.

19.06.2017 4 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Kniha se četla moc dobře. Jednalo se o typickou zápletku - děvkař versus dívka, co se nechce spálit. Víceméně se to celé točilo okolo tohoto klišé, což byla škoda. Přesto bych knihu zařadila na druhé místo v sérii. Sestra hlavního hrdiny byla skvělá!

02.06.2017 4 z 5