Jaehyun Online Jaehyun komentáře u knih

Kamenní andělé Kamenní andělé Kristina Ohlsson

Tenhle díl byl asi ze všech nejlepší i když mi tu vadil Aladin. Přišlo mi že ho zajímá jen záhada a ne to, že babička jeho kamarádky je nemocná a ona o ní má strach. Ale jinak dobrý, jen je škoda že se na konec vždycky všechny záhady daly logicky vysvětlit.

18.09.2021 3 z 5

Stříbrný chlapec Stříbrný chlapec Kristina Ohlsson

První díl se mi líbil víc. Tenhle byl trochu nudný a méně "strašidelný"

16.09.2021 3 z 5

Spáry orla Spáry orla Lene Kaaberbøl

Za mě asi nejlepší díl že série :)

05.07.2021 5 z 5

Zlatý fénix Zlatý fénix Lene Kaaberbøl

Takhle série se mi moc líbila, jen mi tam jedna věc chyběla. Ale všechny díly jsou dobře napsané a jsem ráda že jsem si to mohla přečíst :)
Taky jsem se nespletla v tom, kdo se nakonec z Mravenečka vyklubal :)

05.07.2021 5 z 5

Hotel Winterhouse Hotel Winterhouse Ben Guterson

Kniha byla pěkná ale na můj vkus zbytečně zdlouhavá a předvídatelná.

19.06.2021 3 z 5

Česká služka aneb Byla jsem au-pair Česká služka aneb Byla jsem au-pair Petra Braunová

Už je to dávno co jsem tu knihu četla ale pořád přemýšlím, co znamenalo to červené tričko :D kdyby mi to chtěl někdo říct, klidně napište :D

14.04.2021

Ivan je jen jeden Ivan je jen jeden Katherine Applegate

Nádherná i když velice smutná knížka. Rozhodně má potenciál.

11.09.2019 5 z 5

Kulička (3 povídky) Kulička (3 povídky) Guy de Maupassant

Přečetla jsem jen Kuličku a co k tomu říct? Řekněme že tohle chování se zachovalo do dnes. Nijak zvlášť mě to nezaujalo a prvních pár stran mi přišlo úplně zbytečných.

12.01.2019 2 z 5

Podzim Podzim Hubertus Rufledt

Pěkná knížka a nádherně graficky zpracovaná, doufám že vyjdou i další díly.

07.10.2018 5 z 5

Achilleova píseň Achilleova píseň Madeline Miller

Na knihu jsem narazila přes fujoshi videa kde ji doporučovali a já ani na chvíli neváhala. Opravdu jsem se na ni těšila a hned jak jsem ji donesla domů jsem se dala do čtení. Příběh mě rychle chytil a kniha mě překvapila. Úžasné ztvárnění prostředí, vztah mezi Achiellem a Patroklem..Tolik jsem od ní popravdě nečekala. Krasný příběh, tématika...no prostě vše, doporučuji ^^

15.10.2016 5 z 5

Věčná hrobka Věčná hrobka Kevin Emerson

Tahle serie se mi líbila ale bože!!!! To už je asi 5 knížka co nemá přeložený poslední díl do češtiny. Přeloží všechny díly ale poslední ne???? Tak co to jako je???

07.10.2016 4 z 5