JadeyBristow JadeyBristow komentáře u knih

Mladé čarodějnice Mladé čarodějnice Silver RavenWolf (p)

Moje úplně první čarodějnická kniha. Vše jsem pochopila a styl psaní se mi líbil. Kniha je napsána stručně a jasně. Začátečníkům doporučuji.

06.10.2019 4 z 5

Magický zvěrokruh Magický zvěrokruh Petra Neomillnerová

Dobře napsána, lehká k pochopení. Zároveň i netradiční a zajímavá. V knihovně se určitě hodí každému.

06.10.2019 5 z 5

Bílá magie. Ochranná kouzla Bílá magie. Ochranná kouzla Ileana Abrev

Kniha napsána dobře. Jen některými kouzly si nejsem jistá. Určitě se ale v knihovničce hodí.

06.10.2019 4 z 5

Čarodějnický slabikář Čarodějnický slabikář Marcela Košanová

Kniha je napsána dobře. Čte se snadno. Jako začátečnická kniha je ideální. Určitě výklad pochopí každý.

06.10.2019 3 z 5

Wicca a jak jí rozumět. Úvod do umění čarovat Wicca a jak jí rozumět. Úvod do umění čarovat Cassandra Eason

Vše napsáno tak, aby to každý pochopil. Určitě doporučuji i ostatní knihy od této autorky. Její styl psaní mi naprosto vyhovuje. Pro začátečníky ideální.

28.09.2019 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Četla jsem i díl z pohledu Avery a vůbec mi nevadilo přečíst si i díl z pohledu Cama. Tuhl dvojku miluju ze všech nejvíc.

17.09.2019 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Nic náročného na čtení.

17.09.2019 5 z 5

Wiccapedie Wiccapedie Shawn Robbins

Knihu mám rada. Její obal a celkově zpracování nemá chybu. Několik věci, jako zacatecnikovi, mi to dalo. Ale některé praktiky, jako carovani v mikrovlnné troubě, mi přijdou lehce směšné.

17.09.2019 4 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Nenáročná kniha. Velmi. Bohužel na můj vkus se děj velmi táhl. Vše by se vešlo tak do poloviny knihy, ten zbytek naprosto zbytečný.

17.09.2019 3 z 5