Jade Jade komentáře u knih

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Myšlenka byla od mladé autorky zvolena příznivě, zpracování je tragické. Tuto knihu jsem nedočetla ani do poloviny, podruhé jsem se už ke knize nedostala.

12.01.2015 1 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Krásný příběh plný lásky i bolesti. Obdivuhodné dobrodružství bílé ženy v Africe.

01.01.2016 4 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Kniha poutavě seznamuje s počátky lékařství.

27.09.2015 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Souhlasím s mnoha komentáři. SEX, SEX a jen SEX! Nic mi to neřeklo, nedalo, neposunulo dál, o hlubším zamyšlení nemluvím.

04.03.2013 1 z 5

Půlnoční rituál Půlnoční rituál Laura Walden

Jelikož byl manžel na New Zealandu a několikrát jsem si mohla vyposlechnout jeho zážitky byla jsem na knihu velice zvědavá. Příroda je popsána jen okrajově ale každý si může udělat obrázek. Maorská kultura a jejich život je velice zajímavý! Poutavý příběh který skrývá spoustu zajímavých okamžiků. Velice dobře a rychle se čte.

04.03.2013 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Strhující příběh...každá stránka dokáže čtenáře natolik zaujmout že se od knihy neodlepíte. Na můj vkus moc vražd. Velmi čtivá.

31.01.2016 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Ocekavala jsem od knihy vice. Detektivni roman ve kterem se zbytecne moc popisuje a clovek se ztraci v udalostech...

10.05.2015 2 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Autorce se podařilo čtenářům přiblížit život po nečekané události, není vůbec lehký a snadný. Kniha ukazuje jak je důležité vážit si každodenního života. Peníze a sláva nejsou nic. Klasický romantický příběh, který člověka donutí přemýšlet nad tím jak žije.

18.01.2015 5 z 5

Až ji uvidíš Až ji uvidíš Joy Fielding

Lehká kniha u které není třeba zapojovat mozek.

12.01.2015 3 z 5

Velice poutavá, stylově nenáročná kniha která zaujme i nečtenáře. Mystický a tajemný příběh mě uchvátil. Jsem zvědavá na pokračování.

09.01.2015 4 z 5

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

Začátek knihy se čte velice špatně, kolem 100 strany se kniha otevírá a každého čtenáře vtáhne do svého děje. Příběh smutný a utrápený, zároveň naplněný silnou láskou a porozuměním.

29.11.2016 4 z 5

Farářka Farářka Hanne Ørstavik

Opravdu jsem nečekala že to bude ztráta času. Bez děje, zápletky.

15.03.2015 odpad!

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Kniha již není tak poutavá jako 1.díl, ale našla jsem i ní co jsem hledala. Tajemná, plná záhad s otevřeným koncem. Pochvala autorovi za dobové fotografie.

03.02.2015 4 z 5

Úplný idiot Úplný idiot Tommy Jaud

Naprostá hloupost, takový idiot snad ani nemůže být. Kniha je nezáživná a místy velice nudná. Za 2dny je přečtená. Hlubší myšlenka žadná.

02.11.2013 1 z 5