Ivy_9 Ivy_9 komentáře u knih

Star Wars: Ahsoka Star Wars: Ahsoka E. K. Johnston

Souhlasím s Gedofreyem. Na tuto knihu jsem se dlouho těšila a zhltla jsem ji na počkání. Určitě by se dalo děj více rozvést, ale i tak to mělo své kouzlo a moc mě to bavilo. Nikdy jsem si nemyslela, že propadnu SW a už vůbec ne knihám. Už teď se těším na další:))

30.12.2023 5 z 5

Bez frází Bez frází František Suchan

Skvělé, fantastické. Příběhy "Bez frází" působí nejenom jako katarze pro autory, ale i přijetí, pochopení pro "normální lidi" (tj. "aha, ti zažívají to samé, nejsem v tom sám/sama"). Knížka se četla velmi příjemně, těším se na dvojku.

25.09.2023 5 z 5

Hyde Park Civilizace 2 Hyde Park Civilizace 2 Gabriela Cihlářová

Dan Stach je hvězda. Inspirativní čtení, které přečtěte raz dva.. super!

11.07.2023 5 z 5

Freud a po Freudovi Freud a po Freudovi Stephen A. Mitchell

Uf, psychoanalýza mi není blízka (kor jakožto fanda KBT) ... ale svým způsobem se jedná o perfektní knížku, která je úžasně komplexní. Pro mě osobně se jednalo o těžší čtení (nemám tak dobrý přehled v analýze), ale určitě se k ní vrátím. Vim, že získám lepší přehled.

13.03.2023 4 z 5

Vzpomínka z dětství Leonarda da Vinci Vzpomínka z dětství Leonarda da Vinci Sigmund Freud

Je to krátká knížka, docela dobře se četla a je úžasné, že jedna pitomost stačí Freudovi k jejímu napsání...

23.02.2018 4 z 5

Návrat Padawana Návrat Padawana Jeffrey Brown

Stejně jako první díl, tak i tento považuji za úžasný :-). Hrozně mě tato série baví. Navíc je to komiks, takže je to i rychle přečtené. Grafická stránka je výborná. Nemůžu se dočkat až budou přeložené další díly :-).

23.02.2018 5 z 5

Jak používat zákony mysli Jak používat zákony mysli Joseph Murphy

Jako praktikující ateista musím říct, že se jedná o výbornou knihu, která má mnoho myšlenek k zamyšlení a k použití do vlastního života.

11.07.2017 5 z 5

Optimismus, pesimismus a prevence deprese Optimismus, pesimismus a prevence deprese Jaro Křivohlavý

Doporučuji všem. Kniha poskytuje i zajímavé příklady, zjištěné výsledky z bádání apod.

Pozitivní psychologie Pozitivní psychologie Jaro Křivohlavý

p. Křivohlavý je prostě skvělý :)

Moderní psychologie Moderní psychologie Grahame Hill

Kniha poskytuje výborný základ pro budoucí studium psychologie a i dalším výborné osvěžení základních věcí.

11.07.2017 5 z 5

Utrpenie z nezmyselného života Utrpenie z nezmyselného života Viktor Emil Frankl

Skvělé, skvělé, skvělé!

11.07.2017 5 z 5

Úvod do metodologie psychologického výzkumu Úvod do metodologie psychologického výzkumu Ján Ferjenčík

Skvělá kniha! Několikrát jsem ji využila na všechny možné zkoušky na VŠ a vždycky spolehlivě posloužila :)

Poradenství Poradenství Windy Dryden

Je to malinká a zajímavá knížka. Doporučuju všem, kteří aspoň trochu studují či jinak se věnují poradenství.

Psychologie sériových vrahů Psychologie sériových vrahů Andrej Drbohlav

Pro studenty psychologie je to výborná volba :)

11.07.2017 5 z 5

Poradenská psychologie pro děti a mládež Poradenská psychologie pro děti a mládež Ilona Pešová

Jedná se skutečně o úvod, který je velmi přehledně a jasně podaný. Jako studentka psychologie tuto knížku jednoznačně doporučuji.

05.02.2016 4 z 5

Princezna od koní Princezna od koní Jitka Komendová

Tato kniha mi ještě z dob základní školy leží v knihovničce. Tehdy jsem si taky říkala "jé, parádní knížka, kde budou koníci!" Přečetla jsem si ji až teď. A musím říct, že knížka se četla dobře, ani jsem si neuvědomila, že už se blížím ke konci. Musím však uznat, kdybych tuto knížku četla v dětství... asi bych dost koukala :-D.

23.01.2016 4 z 5