IvettKremrová IvettKremrová komentáře u knih

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Božská kniha,plná nečekaných zvratů a událostí. Přečetla jsem ji jedním dechem a klobouk dolů před autorkou,která vymyslela tak úžasný děj i zápletku! za mě 5* :))

27.07.2015 5 z 5

Stopy krve Stopy krve Sue Tanya Huff

zezačátku příběh takový zmatený ale pak se to rozjrlo,za mě spokojenost :)

27.09.2016 5 z 5

Stopy krve Stopy krve Sue Tanya Huff

Sice nemám ještě dočteno ale tento díl mě baví více než první. V prvním díle jsem se trochu ztrácela,hlavně na začátku ve vyprávění příběhu z pohledu několika osob.I mezi Henrym a Vicki to zajiskřilo a jen netrpělivě čekám kdy to mezi nimi propukne naplno když po sobě tak touží jak oba popisují ^^ Teď v 2 je i velice fajn, že je změna prostředí a neodehrává se vše ve městě ale na venkově kde jsou jako obohacení děje už zde zmiňovaní vlkodlaci. Netrpělivě čekám jak se zbytek příběhu vyvine a doufám v nečekané rozuzlení :) Už teď jsem si jistá,že se pak hned vrhnu na 3. díl :))

01.07.2016 5 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Souhlasím s MagdalenaHalow. Je tam ještě spousta nedořešených věcí a konec to má takový otevřený. Doufám že se autorka třeba rozhodne napsat poslední díl který by zakončil celou sérii. Tak jako první 2 díly se i 3. četl moc dobře,děj dával smysl a navazoval na předchozí události. za mě 5hvězdiček :)))

06.10.2015 5 z 5

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong