ivedoo ivedoo komentáře u knih

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Po dlouhé době jsem narazila knihu, která je pro mne ta pravá! Konečně jsem si u ní neříkala, že ji musím dočíst protože ji mám rozečtenou. Trošku se cítím jako pan Reed, který musel také dočíst všechny rozečtené knihy, i když ho tak nebraly. Všechny postavy byly tak skvěle napsané a nejvíc jsem si užila bratry Reedovi, takové hezké zpestření příběhu. A to jiskření mezi Ani a Thomasem. Obě postavy mě zasáhly u srdce. Ani je pravá knihomolka, která je v té době velmi odvážná a silná žena. Chtěla bych být trošku jako ona. A pan Reed, nad ním jsem se úplně rozplývala, takový mrzout :) Ihned jsem si musela číst další příběhy od Liny.

09.01.2023 5 z 5

Pár stránek navíc Pár stránek navíc Lin Rina

Krásné doplnění Kroniky prachu, kde jsem mohla blíže nahlédnout do jednotlivých hlavních i vedlejších postav knihy. Nejvíc pro mne byl příběh Elisy, která je velice zajímavě napsaná. Potěšil mě recept na sušenky :)

09.01.2023 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Absolutně nádherná knížka, která mě dokázala opravdu překvapit. Bylo tam úplně všechno, co si od knížky představuji. Dokonce mne i dojala. Colleen prostě skvěle píše, měla jsem to za chvíli přečtené, jak to bylo napínavé.

24.02.2019 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Skvělá kniha, kterou jsem měla jako povinnou četbu, ale na 100% doporučuji si ji přečíst. Je pěkné jak zvířata znázorňují chování lidí. Určité věci platí i v dnešní době. Knihu jsem měla přečtenou, ani jsem nemrkla :D

08.07.2018 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Nádherná a dojemná knížka ❤️ Připravte si kapesníčky, budou potřeba :)

16.05.2019 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Pokračování mne vůbec nezklamalo. Tato série se velice vydařila a jsem ráda, že se tam zase objevila Paige i Mike. Skvělé, že jsem mohla poznat i Roberta a absolutně se mi hodil k Jo už od začátku :D za mě klidně i 6 hvězd :)

07.04.2018 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Tato kniha byla mnohem lepší jak 1. díl, měla jsem ji ihned přečtenou :) Jako pár Matt a Hottie mně přirostli prostě k srdci, neskutečně se k sobě hodí :D

05.08.2019 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Naprosto skvělá knížka, jakož jsou všechny knihy napsané od Christiny Lauren :) Do knihy jsem se tak začetla, že jsem jí měla za dnešní odpoledne přečtenou :D Mnozí si mohou stěžovat, že by se toto nemohlo stát v reálném životě, tak ale kvůli tomu tyhle knížky napsané. Právě proto se píšou hlavně příběhy, aby jsme mohli pustit uzdu své fantazii :D Přece můžeme snít, co by kdyby, od toho je to skvělé. Uniknout na chvílí od reality :D Zase skvělá série :)

20.02.2018 5 z 5

U konce s dechem U konce s dechem Rebecca Donovan

Naprosto epické zakončení :D Knihu jsem dočetla za den. Pořád jsem doufala v happy end a taky jsem ho dostala. Prostě Emma a Evan jsou spřízněné duše. Jsem šťasná, že si to vyřešili :D Asi snad nejlepší díl z celé trilogie.

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Naprosto skvělá trilogie, kterou jsem přečetla za pár dní. Všechny postavy jsem si ihned oblíbila. Bylo hezké pozorovat, jak se z nevinné Anny postupně stává trošku zkušenější holka, ale má pořád v sobě tu nevinnost. A Kaidan byl prostě neodolatelnej, co jiného na něj říct :D

30.01.2018 5 z 5

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

Naprosto úžasná kniha, která se četla úplně sama. Za poslední dobu jedna z nejlepších. Učitě by to chtělo nějaké pokračování. Trošku rozvést Snowa, jak vymýšlel téma hladových her, jak se stal prezidentem a další.

23.12.2020 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Naprosto jsem se do té knihy zamilovala. Skvělé postavy a skvělý příběh. Knížka mě pohltila od 1. stránky. Colleen to prostě umí. Skvělá jako každá knížka od ní!

13.09.2019 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Naprosto úžasná kniha, naprosto mě uchvátila :D Ikdyž vím, že tohle se asi ve skutečnosti nemůže stát, ale jsem romantička, miluji tyhle slaďáky :D Jsem ráda, že tam byly i ty erotický scénky hezky vykreslený :D Kniha mě dokázala rozesmát i rozesmutnit. Samozřejmě hlavního hrdinu Landona by chtěla každá, jako když by uměl mě i namalovat XD :D

17.10.2018 5 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Kniha, kterou jsem měla jako povinnou četbu a překvapivě jsem se do ní rychle začetla. Velice pokrokové téma, skvělé myšlenky. Určitě doporučuji přečíst :)

08.07.2018 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Naprosto dokonalá :)) Hned jsem si zamilovala jak Drewa ta Kate, naprosto mi jdou k sobě. Knizku jsem měla přečtenou za pár hodin. Skvělé oddechové čtení. Série se povedla.

19.04.2018 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Pro mne úplně nejlepší díl série, uvidíme, jak to bude u posledního dílu, ale štve mě, že si na to ještě dlouho počkám. To čekání je strašný, ten konec tohoto dílu je nepředstavitelný. Strašně mě to dojalo. Ten konec jsem úplně beze slov. Bože chudák Aelin, co vše obětovala a ještě obětuje :´(

02.04.2018 5 z 5

Sotva dýchám Sotva dýchám Rebecca Donovan

Naprosto skvělé pokračování. Velice jsem litovala Emmu a ty její noční můry. Matka si takovou dceru vůbec nezasloužila. Strašně mě štvala Analyse a Jonathan nakopak. Do té postavy jsem se zamilovala, jak si byl blízko s Emmou, ale nečekala jsem ten zvrat, jak se přiznal k vlastním nočním můrám. Konec byl prostě strašný, nevím jak to mohla Emma udělat :(

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Naprosto skvěle napsaná knížka, velice se mě dotkla. Od začátku do konce jsem ji hltala. Trošku byla pro mne depresivní, ale nakonec to dopadlo dobře, že se Emma dostala z toho domu hrůzy. Od začátku jsem fandila Evanovi. Prostě patří k sobě :)

13.02.2018 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Naprosto úžasná, nemám slov. Od českého autora bych nečekala tak dobrou knihu a ještě k tomu s tématem LGBT, moje úplně první. Už aby byly další knihy od Thea. Série se mi četla absolutně úžasně. Oba hlavní hrdiny jsem si ihned zamilovala, prostě Dani + Kit :)

18.06.2019 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Dokonalá pohádka u které jsem si velice odpočinula a do poslední chvíle jsem byla napjatá, jak to všecko dopadne. Přesně tyhle romantické příběhy mám ráda, knížka je skvěle napsaná a nemohu se dočkat na čtení dalšího dílu. Doporučuji :D

06.02.2019 5 z 5