IrenaMikerová IrenaMikerová komentáře u knih

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Tato kniha mě osobně bavila a hlavně mě velmi překvapila, protože jsem od ní nečekala moc, ale byla vtipná, zajímavá a celkově se mi příběh líbil a totálně miluju autorčin styl psaní!!

21.01.2024 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Dobře napsaný mafianský příběh. L. J. Shen prostě umí psát. Francesca mladá, naivní a trucovitá, ale měla v sobě něco co se mi líbilo. Rozhodně to nebylo to, že si povídala se zeleninou, ale líbilo se mi jak byla statečná a nechtěla být jen poslušná ženuška. :D Wolfa jsem si zamilovala, ale nikdy mu neodpustím co jí udělal všichni asi víte o jaké scéně mluvím. Moc mě bavil i Angelo a přála bych si aby měl i on svojí knihu. Mohla bych vyjmenovat milion dalších věcí, které se mi líbili, ale řeknu jen, že je to pro mě osobně dobře napsaný příběh a moc ho doporučuji.

26.02.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

(SPOILER) Na tuhle knihu jsem se hodně těšila jelikož jsem měla vysoká očekávání, ale jsem moc zklamaná. Kráska a zvíře je moje nejoblíbenější pohádka, ale tohle zpracování se mi nelíbilo. Čekala jsem třeba nějaký mafianský příběh s nádechem Krásky a zvířete. Připadá mi, že příběh napsala nějaká 13 léta amatérka. Nelíbilo se mi, že autorka do příběhu přicpala i další pohádkové postavy, nelíbilo se mi jak spojila Gastona a zvíře a nelíbilo se mi jak byl příběh uspěchaný a neměl žádnou atmosféru. Líbil se mi, ale nápad s knihami a se vzkazy a Rampelník mě moc bavil jen škoda, že se neobjevil častěji za to kniha dostává 1 hvězdu a druhou za krásnou obálku. Celkově příběh nemá hlavu ani patu a za přečtení vážně nestojí.

22.02.2024 2 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Dean DiLaurentis to je vše co k tomu řeknu.

Omyl Omyl Elle Kennedy

Miluju tuhle sérii! John Logan je John Logan jeho prostě musíte milovat! Grace byla sympatická. Moc se mi líbilo, že takového playboye jako byl Logan změnila tak obyčejná holka jako je Grace. 5/5!

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Moc hezký zakončení série.

U příběhu Tuckera a Sabiny jsem se moc nasmála.

Logan a Grace super moc se mi to líbilo.

Dean a Allie mě docela mrzeli, ale i tak se mi to líbilo

A nakonec Garrett a Hanna no co k nim říct? Jsou moji nejoblíbenější v celé sérii, ale Garrett mě moc zklamal. Řekl Hanně vážně odporný slova, ale líbilo se mi, že autorka ukázala, že i ve vztazích jsou takové problémy a není všechno růžové. Byla jsem nadšena, že byli zmíněni i postavy z Briar U.

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Vím že kniha je grumpy/sunshine, ale Ava pro mě byla až taková moc sluníčková. Alex byl super, jen ten jeho “ dirty talk “ byl někdy až moc. Zápletka a celkový příběh se mi líbil i když byl nereálný a přeplácaný. Hezky se příběh četl a líbí se mi autorčin styl psaní. Obálky celé série jsou taky moc pěkné.

06.02.2024 4 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

“Co když zítřek nikdy nepřijde? Tahle věta v mojí hlavě zůstane asi navždy i když ani nevím proč mě tak zaujala, ale stalo se. Tenhle příběh miluju! Knight doslova zlomený rytíř a zlatíčko, který je celý život zamilovaný do své nejlepší kamarádky. Já ho miluju! Líbilo se mi jak autorka vytvořila pro Knighta v podstatě stejný problém jako pro jeho tátu Deana. Problémy s matkou a alkoholem. Luna tichá květinka, která si musela najít svůj vlastní hlas. Nevím co říct, na tuhle knížku jsem se tak těšila a měla v sobě všechno co jsem chtěla. Rosiinu smrt a pohřeb jsem probrečela a číst si Deanův pohled bylo teda něco, ale bez toho by to bohužel nebyl tak silný příběh.

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Jedna z nejlepších knih, jaké jsem kdy četla.

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Knížku jsem si koupila jen, protože byla trendem na TikToku a já si říkala, že si ji někdy přečtu, ale vyhýbala jsem se jí, protože jsem od ní nečekala moc. Jak já se mýlila! Už po otevření mě rozesmálo věnování. Ocenila bych sice více scén z jejich dětství, ale jinak kniha byla slow burn, vtipná, postavy jsem si hned oblíbila a občas jsem knížku až zahodila abych to mohla rozdýchat. Hrozně jsem si oblíbila Lucy a těším se na její příběh.

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Lauren Asher

Knihu jsem si koupila, protože byla virální na TikToku, ale dlouho jsem jí odkládala. Příběh se odehrává v zábavním parku Dreamland což mi přišlo originální a pro mě nové a netradiční. Měla jsem pocit že Brady Kane je Walt Disney. Musím říct, že Rowan mě moc bavil sice to byl typický miliardářský bastard se špatnou minulostí o, kterých tak moc milujeme všichni číst a i když jsem o nich přečetla už hodně knih Rowan mě prostě bavil. A když se ukázala jeho “soft stránka tak mě to bavilo ještě víc! Jeho gesta vůči Zahře, milovala jsem jeho vztah s Ani a moc se mi líbí nápad, že takového “kravaťáka baví zrovna kreslení. Zahra mi byla nesmírně sympatická. Moc se mi líbilo jak autorka napsala její postavu. Byla vtipná, zajímavá a milá. Bavilo mě si o ní číst hodněkrát jsem se u příběhu zasmála. Jediné co bych asi vytkla je Rowanova minulost. Přála bych si aby to autorka napsala víc do hloubky. Nepřišlo mi ani, že jsou si bratři nějak blízcí tak snad se to v dalších knihách napraví. Taky mi chyběl v knize playlist a věnování, ale to je chyba nakladatelství. Jinak příběh je zajímavý, oddechový a rozhodně stojí za přečtení. Autorka píše velmi čtivě.

12.05.2024 4 z 5

Slzotvůrce Slzotvůrce Erin Doom

(SPOILER) Knihu jsem si přečetla, protože jsem se chtěla podívat na film, ale kniha je přece vždycky lepší. No musím říct, že tohle byl teda pořádný slowburn! Začala bych asi Rigelem…na postavu jako je on jsem strašně dlouho čekala. Dokonalý temný anděl. Autorka se vážně překonala když psala jeho postavu. Ze začátku jsem si říkala, že Nika a Rigel jsou teda pořádný enemies to lovers, ale když jsem došla ke kapitole 13 doslova mi to vyrazilo dech! I když jsem si chvíli myslela, že je kniha fantasy a že je Rigel Vlkodlak :D Musím zmínit, že miluju autorčin styl psaní! Bylo to pro mě něco úplně jiného, než na co jsem zvyklá. Její výběr slov a jak dokázala krásně popsat city jednotlivých postav a co pro sebe znamenají to se mi moc líbilo. Nika pro mě byla takový kolotoč, ze začátku jsem si říkala že se mi líbí číst o nevinné dívce, ale jinak než jsem zvyklá. Líbilo se mi jak se starala o zvířata a její náplasti, ale pak přišel moment kdy jsem si říkala, že je až moc dětinská. Pak když jsem četla dál tak jsem jí konečně porozuměla. Milovala jsem její vztah s Annou a jak Nika vyjadřovala svoje city k ní. Oblíbila jsem si i vedlejší postavy hlavně Adelinu a Billie! Slzotvůrce je strašně krásný příběh a doporučuji ho všem. Taky musím zmínit, že se mi moc líbí nápad o legendě slzotvůrce a co vlastně pro každého znamená. Je to kniha na, kterou ještě dlouho nezapomenu.

16.04.2024 5 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

(SPOILER) Po knize jsem sáhla, protože jsem měla náladu na další mafiánský příběh. Po přečtení prologue a první kapitoly jsem si říkala, že Cassio je dobrá postava a že mě bude bavit o něm číst, ale trochu mě zklamal hlavně na začátku. Vadilo mi jak Cassio komentoval jejich věkový rozdíl. V jednu chvíli o sobě říkal, že se cítí jako úchyl a vzápětí jí nemůže odolat? K ponižující a naprosto nechutné scéně s prostěradlem se nebudu vyjadřovat myslím, že tento zvyk by se měl vymazat ze všech kultur! Jinak v druhé půlce byl skvělej! Ocenila bych více scén z jeho života mafiána, protože většinou jsme četli jen o tom jak přišel po práci domu. Giulia byla úžasná! Přestože věděla, že nemá na výběr, tak byla silná a bojovala za sebe, za své manželství a za svojí rodinu. Milovala jsem jak byla trpělivá s dětmi i s Lulu, jak si nenechala do ničeho kecat a jak byla nebojácná. Taky musím zmínit, že miluju ty Italský jména Cassio Moretti? To zní tak hezky! Gaia Cassiova bývala manželka no té mi bylo líto. Její vztah s nevlastním bratrem byl nechutný, ale mrzelo mě jak skončil život mladé ženy. Líbilo se mi ale jak autorka vymyslela scénu její sebevraždy ty šaty, makeup, vlasy a dopis moc se mi to líbilo, bylo to správně temný. Zaujal mě taky Luca a Christian a doufám, že i oni budou mít vlastní knihy. Zajímá mě docela i Danielův příběh jako nižšího bosse. Co se týče autorky moc se mi líbil její styl psaní a měla jsem přečteno za dva dny.

02.03.2024 4 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Na tuto knihu jsem se nesmírně těšila! Když Colleen na svém Instagramu oznámila, že bude pokračování počítala jsem dny, než si jí konečně budu moct přečíst. Ze začátku mi přišlo, že se autorka příliš opakuje, ale pak se to rozjelo. Prvně musím říct, že jsem si moc oblíbila Allysu a Marshalla! Líbilo se mi, že stali při Lily a udělali co je správné i přesto, že Ryle byl jejich rodina a nejlepší přítel. Z Rylea se mi vařila krev! Ztělesňuje vše co na mužích nenávidím! Manipulativní, sobecký, agresivní, psychotický, toxický a žárlivý egoista. Při čtení jsem se vžila do kůže Lily a představila si sebe v její situaci a cítila jsem stejné emoce jako ona. Atlase nenáviděl jen, protože věděl, že Atlas je a vždy bude lepší než on. Lepší manžel a lepší otec. Moc se mi líbili dopisy, které psal Atlas pro Lily bylo to tak nádherné gesto. Atlas byl starostlivý, chápající a milující. Líbil se mi jeho vztah s Theem, Joshem a Emerson. Moc jsem se nasmála snad při každé scéně ve, které byl Theo. Když při scéně v autě mezi Joshem a Atlasem zazněl název knihy nemohla jsem si pomoct a rozbrečela jsem se, protože to bylo stejně krásné jako v první knize. Tato kniha byla jeden dlouhý epilogue a moc krásné zakončení. Colleen nezklamala.

10.02.2024 4 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Já na tuhle knížku nemám slov. Rhys Larsen největší green flag!!! Ta chemie mezi nimi je nepopsatelná! Při čtení jsem měla tolik motýlku, že to není ani možný.

Touha Touha Helen Hardt

Celá tahle série je napínavá a dobrá, ale překladatelka by zasloužila vyhazov za to jak knihu přečíčovala. Jinak si myslím, že to není pro slabší povahy. Já sama nezvládám dobře téma znásilnění a kort na dětech, takže se mi četlo vážně těžce. Hodněkrát se mi stalo, že jsem musela knihu odložit a rozdejchat to. Ale příběh je hodně zajímavý hlavně záhada kolem Talona.

02.02.2024 3 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Čekala jsem od toho něco jiného, ale nezklamalo mě to. Hlavní postavy jsem si oblíbila, zasmála jsem se, příběh se mi líbil je to taková oddechovka, která vás bude bavit díky autorčinu stylu psaní.

01.02.2024 4 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Knihu jsem si upřímně přečetla jen, protože se mi moc líbil film a říkala jsem si, že kniha je vždycky přece lepší, ale v tomhle případě tomu tak není. Film je podle mě zpracovaný líp kniha je zbytečně zdlouhavá. Jinak Nicka a Noah totálně žeru!

01.02.2024 4 z 5

Láska a jiná slova Láska a jiná slova Christina Lauren

Jo tak tahle knížka mě dostala! Moc se mi to líbilo. Příběh byl tak krásně napsaný. Postavy mi byli sympatický. Elliot byl pro mě osobně tak dobře napsána postava. Úplně takový zlatíčko a já si ho moc oblíbila. Macy byla taky skvělá. Tenhle příběh byl jednoduchý, ale říká se, že v jednoduchosti je krása a v tomto případě je to pravda.

07.02.2024 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Při čtení se mi příběh moc líbil. Vážně skvělý námět, ale když se pak nad celým příběhem zamyslím, tak je to strašná blbost. Taková velká láska, když se v podstatě ani tolik neznají? Neříkám příběh se mi vážně líbil nemohla jsem ani přestat číst, ale pokud budete číst i vy tak logiku vyhoďte z okna.

06.02.2024 3 z 5