illca2 illca2 komentáře u knih

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tak toto jsem nečekala. Úplná citová nálož! Ke konci už mi ukápla i slza. Je neuvěřitelné čim si Karen a Sky (Hope) musely projít! Knížka si zaslouží pravém hvězdičky.

06.03.2021 5 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Ach jo... Na tento díl jsem se tak těšila a úplně mě zklamal. Colin byl mou nejoblíbenější postavou.. Penelope mi bylo líto. Že ti dva budou spolu jsem čekala, ale pribehově to mohlo být lepší . I tak pěkná knížka.

02.03.2021 2 z 5

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Tak tento příběh byl super. Čekala jsem nudu, ale knížku jsem doslova zhltla. Od autorky už mám přečtenou nějakou knížku, vždy mě překvapí originálním příběhem. Zde opravdu zasloužené hvězdičky.

13.02.2021 5 z 5

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

Vůbec jsem nečekala, že by to mohlo být takové vzruso. Super napínavy příběh

10.02.2021 4 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Já ani nevím co jsem čekala.. . Četla jsem nějaké recenze, které mě od čtení odradily. No ale i tak, knížku jsem si koupila a jedním dechem přečetla. Do těch kluků od Mony se dá tak snadno zamilovat (aaachhh). Mě se to prostě líbilo. Pěkně se četla,rychly spád, nějaká ta zápletka.. Prostě super! Doporučuji

01.05.2021 4 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Když člověk hledá něco nenáročného na večerní čteni, je toto to pravé. Docela mi bylo Jima líto.. Hold osud je svině.
Celkově se mi knížka líbila, četla se dobře, teda až na to nářečí, to byl děs!

15.04.2021 3 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Krásná série plná překvapení a zvratů. Všechny díly na sebe pěkně navazuji, ukazují minulost, přítomnost i budoucnost, což je super..

03.04.2021 3 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

To nejlepší z knížky byl prolog a epilog... Škoda, podle recenzí jsem čekala něco úplně jiného.

29.03.2021 2 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Za mě určitě lepší díl, jak ten předešlý. Emotivní příběh, který dokáže v člověku vyvolat spoustu emocí. To čím si musela projít Beth, je svinstvo. O to mě víc těší, že potkala takového spravňáka jako je Ryan.

25.03.2021 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Krásné, čtivé, plné napětí, erotiky. Co víc si přát po náročném dni s dvěma malými dětmi... Kniha, u které člověk dokáže sedět dokud ji nedočte celou. Zasloužené hvězdičky.

13.03.2021 3 z 5

On On Elle Kennedy

Knížka byla takovým velkým otazníkem,velkým neznamym. I když jsem misty říkala, že číst nebudu, četla jsem. Nakonec byl konec a já si říkala proč??? ... I další knihy od autorky nezklamaly.

07.03.2021 3 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Pro mě až na ten popelkovský začátek super. Pak se to začalo zamotavat a ejhle, příběh je na světě. Příjemná romantika.

23.02.2021 3 z 5

Nespoutané myšlenky Nespoutané myšlenky Teresa Medeiros

Opět příběh, který nezklamal. Příjemné čtení na chladné večery.

15.02.2021 4 z 5

Šepot růží Šepot růží Teresa Medeiros

Moc krásné čtení. Úplně jsem se do knížky zacetla a ne a ne se odtrhnout. Příběh, láska, problémy, zdrada.. No super. Obdivuji, když paní spisovatelka nepíše, jen jednu tématiku 100x jinak, jednou to jsou upíři, pak piráti.. Pořád něco nového..

12.02.2021 4 z 5

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Teresa Medeiros

Přečteno jedním dechem. Čekala jsem že to bude nuda, ale napínavé od začátku až do konce.

11.02.2021 4 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot Teresa Medeiros

Vůbec jsem nevěděla, co od knížky očekávat. Mile mě překvapila. Napínavy romantický příběh se špetkou tajemna. Po dlouhé době pěkné počtení..

09.02.2021 4 z 5

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

Pro mě úplná ztráta času! Ani jsem knížku nedočetla...

27.01.2021 odpad!

Losing it Losing it Cora Carmack

Nevěděla jsem co čekat a musím říci, že mě kniha překvapila.Sice příběh nic moc,ale to, jak to bylo napsáno mne vtáhlo do děje, Pěkné počteníčko na večer :o)

15.01.2015 4 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Knížka je úžasná, krásný příběh plný lásky, ale i trápení a stínů z minulosti. Jen netuším, o čem můžou být další díly. ..

28.12.2013 3 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Je to pěkné oddechové čtení. Knížka se četla dobře, měla spád. Hlavní hrdinové s nějakým problémem, propletené žhavou přitažlivosti. No ale stejně. Je to takový ten "tuctovy" příběh. Nic co by ve mě zanechalo stopu k zapamatování. Na pokračování se těším. Doufám že bude o June a Masonovi.

03.05.2021 3 z 5