houbička_ houbička_ komentáře u knih

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Nechci se nijak dotknout oddaných milovníků série, ale za mě osobně se jedná o zatím nejlepší a nejsinější díl ságy. Z prvu jsem byla na Marissu naštvaná, že se vůbec opovážila napsat něco o Levaně. Během čtení jsem byla opět naštvaná, ale i dojatá a pobavená, a to i v jedné kapitole. Příběh byl zajímavý a čtivý, zvraty neočekávatelné, a pokud jste do této doby s Levanou nesympatizovaly, tento příběh to rozhodně neovlivní. A za mě Marisse dlužíme velký dík, protože jen málo spisovatelů se pustí do tak těžké úlohy, věnovat ne kapitolu, ale rovnou celou knihu hlavnímu záporákovi.

13.07.2016 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Tato spisovatelka nemůže zklmat snad nikdy. Její knihy mě vždy nadchnou a jako spousta jiných čtenářů souhlasím, že i když je to zhola nemožné, tato série je ještě o chlup lepší, než ta předchozí. Děj je nabitý informacemi a převraty, ovšem již nespočetněkrát se opakující milostný trojúhelník, je pro mě poměrně nudný. Pokud si dobře pamatujete obsah jejích předchozích knih, je vám jasné, jak románek našich milovaných postav dopadne (a to nejen ten Tessin) Každopádně za mě naprosto dokonalá kniha s skvělým obsahem a perfektně vybavenými postavami, počínaje jejich rozdílnými typy humoru a konče jejich tajemnem a kouzlem.

12.07.2016 5 z 5