Hope80 Hope80 komentáře u knih

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Super, bomba, speciál, to jsou tři slova, když čtu sérii od Lisy Regan, Angely Marsons a Harlana Cobena. Tři spisovatelé, které nikdy nezklamou a prostě úžasný. Tichý pláč jsem hltala od prvních stránek a těším se jak malá na další díl, je to jedna z mých best sérii. Josie a její tým, celý příběh super propracovaný, emotivní, nevím co bych víc napsala, protože pro mě super super čtení po celou dobu.

08.03.2023 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Kniha se četla sama, co díl, to lepší a lepší příběh. Těším se na další knihu a doufám, že jich ještě bude víc. Příběh byl celou dobu napínavý a Josie a její tým jsou skvělá skupina. Knihu jsem si opravdu užívala.

16.11.2022 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Fantastické, skvělé, dokonalé...
Luisa/Josh,Mary/Tim,Travis/Janine,Kristen/Darryl,Billy/Gretchen,Justin/Amy.....Chvilku se zdálo být zamotané, než člověk pochopil...Jak jsem asi již v minulých dílech zmiňovala, kdo miluje sérii od Angely Marsons musí si zamilovat i tuto. Naprosto skvělá série, co díl, to je lepší a lepší. Geniální! Jako jsem si u Angely zamilovala Kim, tak tady je super Josie.

17.05.2022 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Opět úžasný díl od Angely, není co víc k tomu říct, co díl, to pecka. Pro mě nejlepší série jakou jsem doposud četla.

29.07.2021 5 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Kniha byla super. Po přečtení jsem si to chtěla dát znovu,abych pochytila co mi unikalo. Konec překvapivý zvrat. Skvěle napsané.

19.11.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Knížka se mi moc líbila, ano určitě jsou ještě lepší o kterých říkám, že jsou to pecky, ale byla dobra, vážně dost. Typy těchto knizek drama/thrilleru se mi moc libi a ctou se jednim dechem, ani odložit se nechteji jak chce člověk cist dál. Za me opravdu super.

27.02.2018 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Knížka je jiný žánr než běžně čtu,ale musím říct,že mě dostala. Jediné je pravda,že když se zabrala do přírody a živočichů občas jsem nějakou větu přeskočila,ale to možná spíš kvůli zvědavosti a napětí jak to celé dál bude pokračovat a na konci jsem litovala,že jsem knihu dočetla a víc neuzila,takže si knihu určitě přečtu za čas znovu. Postava Skokana, Mabel a Toma mi přerostla k srdci, nakonec i Tate.

14.06.2023 5 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Výborný druhý díl, napětí, sympatické postavy, super hlavní postava Nina,těším na další díl, pár stránek před koncem už slzy v očích....

22.06.2022 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

I druhý díl bomba,škoda,že jsou jen tři díly, hned se vrhnu na třetí. Skvělá kniha. Frost jako hlavní postava super.

29.12.2021 5 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Super, bomba, speciál. Jako milovník série od Angely Marsons jsem našla podobný typ a sérii,za mě skvělé,jdu na druhý díl.

13.05.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Spisovatelku mám ráda,ale tahle kniha pro mě byla nejslabší od ní, chvilkama mě skoro ani nebavila a čekala na dočtení.

29.11.2020 2 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Kniha byla od první stránky naprostá bomba,přečetla se sama,klidně bych četla dál,opravdu super,řadím mezi moje top.

21.10.2020 5 z 5

Chlapec z lesů Chlapec z lesů Harlan Coben

Můj nejoblíbenější spisovatel nezklamal. Jeho knihy budou vždycky super čtení.

19.10.2020 5 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Jako jsem asi již u Harlana uvedla v minulosti. Je to prostě jednička mezi spisovateli. Nikdy nezklame. Jeho knížky jsou skvělé, mistrovská díla.

10.03.2018 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Super knížka, přesně tenhle druh mých oblíbených knih (thriller,krimi, detektivka) miluju. Jen co jsem četla o první knížce tak jsem si objednala všechny tři, udělala jsem dobře, protože se hned vrhnu na druhý díl. Nate i Madison mi přirostli oba k srdci, už jen svým příběhem a co si museli zažít.

25.01.2024 5 z 5

Smrtící kolotoč Smrtící kolotoč Alex Smith (p)

Opět další díl nezklamal, na začátku vtáhne do děje a nepustí celou knížkou. Patří mezi moje top a knihy, které čtete s napětím a čekáte jak to dopadne a zároveň jí nechcete dočíst, protože se Vám čte tak dobře a máte rádi hlavní postavy. Detektiv Kett je skvělý! Moc se těším na další díl.

01.12.2023 5 z 5

Poslední tah Poslední tah Mary Burton

Super skvělá detektivka/thriller/krimi. Tento šálek čaje mám ráda. Kate i Mazur mi přirostli hned k srdci a těším se na pokračování. Napínavý příběh, který se četl sám.

04.07.2023 5 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Sympatický Jack Logan a fajn celý tým. Slibně pro mě nová rozjetá série. Chystám na druhý díl.

20.04.2023 5 z 5

Dvojník Dvojník Brian Freeman

Originální, zajímavé, k zamyšlení...do teď mi kniha po přečtení leží v hlavě, člověk přemýšlí o životě, o tom co mu příběh právě dal. Momentálně nemůžu najít správné slovo, které bych ke knize přiřadila, ale jsem moc ráda, že jsem knihu četla, určitě mi mnohé ukázala....

20.10.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Knížka na začátku vypadala hodně dobře. Shari a její knihy mám jinak ráda,ale tato se moc nepovedla,většina knihy stále opakovala to samé,kdo to udělal,obviňování...pořád dokola. Pro mě bohužel, radost z nového díla se nekonala.

27.07.2022 3 z 5