Holofaust Holofaust komentáře u knih

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Nemohu než nesouhlasit se Zodiak celá série mě zatím celkem bavila je pravda že díl od dílu méně a méně zbytečně rozsáhlé popisy vražd tak moc až přebijí příběh vyšetřování tak zoufalé a nikam nevedoucí vodítka která tak sedí do sebe a nakonec překvapující rozuzlení tak až vůbec nesedí jako by to na poslední chvíli někdo přepsal přesně tak říká Zodiak ten na lodi a na konci byl stejný pachatel ?

22.03.2024 2 z 5

Nedal jsem to není to nejhorší ale je to nudné ale nejhorší jsou postavy nějak není komu fandit

25.02.2024 1 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Poprvé jsem četl Eragona jako puberťák, paradoxně až po shlédnutí filmu který se mi líbil, a nechápal jsem co je na něm tak hrozného no hned jsem pochopil dnes nechápu jen to jak jsem mohl celou sérii přečíst když jsem v té době nezvládl ani článek v Maximu no každopádně jsem se teď k celému příběhu vrátil a to v podobě audioknihy čtené Martinem Stránským stále má své kouzlo a mohu jen doporučit

25.02.2024 4 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Myslím si že tento žánr autorovi naprosto sedl perfektně zasazené důmyslně vymyšlené každý díl měl jasný cíl postavy jsem si zamiloval jak ty hlavní tak i spoustu vedlejších jasných pět hvězd

07.11.2023 5 z 5

Perunova krev I. Perunova krev I. František Kotleta (p)

Musím říct že tohle dílo mělo pěkný ráz zajímavý námět propojení slovanských bohů s moderní dobou ale... přišlo mi to celé takové nedotažené předvídatelné souboje, v celku nezajímavé postavy až na vládce vlků, a podpažní pouzdra a CZ82 jako oblíbená zbraň speciálu jako fakt ? pětasedma dobrý ale 82 měl jsem audioknihu tři hvězdy hlavně za Libora Terše

07.11.2023 3 z 5

souhlasím s předchozím komentářem od Plativa celkové zpracování je velmi čtivé a zajímavé vše je podloženo a též jsem pozměnil pohled na spánek

07.11.2023 5 z 5