helsinka_05 helsinka_05 komentáře u knih

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

(SPOILER) Nečekala jsem, že by mohlo být něco lepšího než Šest vran a ono bylo. :) Jediné, co bych na knize vytkla, je smrt Matthiase - pořád se s tím snažím nějak vyrovnat...

10.08.2021 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Myslím, že to byla taková klidnější sladká tečka na závěr.

29.03.2021 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Milionkrát lepší než první díl, přečteno jedním dechem. Půl hodiny jsem rozdýchávala, že nemám další díl. Cardan mě opravdu (mile) překvapil.

09.03.2021 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Ze začátku mi to přišlo nezáživné, ale díky doporučením známých jsem to dočetla a ke konci se mi kniha zalíbila a hned, jak to šlo jsem si půjčila 2. knihu.

09.03.2021 4 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Myslela jsem, že kniha bude jen takovou vatou před koncem, ale nebylo to tak. Tato kniha mě z celé série bavila asi nejvíce (možná to bude mou slabostí pro Chaola :)), v knize se dozvíme mnoho důležitých informací. Tato kniha opravdu stojí za přečtení.

15.02.2021 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Hrozně jsem se těšila na "zakončení", ale tato kniha ve mně zanechala takové rozporuplné emoce, není špatná, ale od této autorky jsem četla rozhodně lepší knihy.

26.01.2021 3 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Mnohem lepší než skleněný trůn, ale přijde mi, že to je spíš takový "rozjezd" pro pokračování. Stojí rozhodně za přečtení.

26.01.2021 4 z 5

Poslední číslo Poslední číslo Hayley Barker

Naprosto úžasná kniha, hned přečtená, čte se úplně sama. Hned jsem si šla koupit další díl.

26.01.2021 5 z 5