helg_abooks Online helg_abooks komentáře u knih

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

S touto autorkou to byla má první zkušenost a upřímně jsem si ji celkem oblíbila. Má nenáročný styl psaní a bláznivý humor.

I když děj byl naprosto předvídatelný tak mi to moc nevadilo. Vše kompenzovaly slovní přestřelky mezi třemi kamarádkami a bratry Kingovými.
Jejich hádky byly jako pin pong, u kterého budete učůrávat, pokud je vám tento styl humoru blízký.

A co se týče postav ?
Kira byla nezávislá, mlaďoučká učitelka. Trošku nemastná neslaná a protáčela jsem oči nad její nevinností.
Rich byl miliardář, který vlastnil spolu s bratry technologickou firmu. Nebyl to namyšlený parchant u kterého by jste si museli brát žebřík, aby jste dosáhli na jeho ego, jak to většinou u pracháčů bývá.

Pokud potřebujete vypnout po náročné knize, sáhněte po téhle oddechovce, u které nemusíte přemýšlet a ještě se pobavíte. Pokud od toho čekáte něco víc, budete zklamaní.

24.06.2023 3 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Knihu jsem si původně vybrala jen kvůli obálce, což dělám často. Obvykle mě kniha zklame. Tak to ale v tomto případě není.

Do tohoto příběhu jsem se začetla hned. Autorka píše zajímavě, ale přesto jednoduše . Líbí se mi, jak se hlavní hrdinové špičkují. Jiskření mezi nimi je z řádků hmatatelné.
Bohužel příběh moc negraduje. Žádné velké překvapení se nekonalo. Konec knihy byl velmi předvídatelný a rychle ukončený. Nebyla vysvětlena spousta věcí. Přesto se mi líbila. Je to čtení na odpočinek.

26.03.2023 3 z 5