hanicka5541 hanicka5541 komentáře u knih

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Krásný příběh, sice smutný, ale svým způsobem šťastný. Ze začátku mi chvíli trvalo než jsem se začetla a pochopila kdo je kdo a o co jde, ale pak jsem nemohla přestat... :)

21.01.2019

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Výborná! Se zatajeným dechem jsem četla dál a dál a nemohla přestat. Příběh skvěle napsaný, čtivý. Doporučuji.

21.05.2018 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Výborná kniha.

25.04.2020 5 z 5

Doufejme v to nejlepší Doufejme v to nejlepší Carolina Setterwall

Od této knížky jsem čekala víc, bohužel mě nezaujala. Dočetla jsem ji až do konce, ale musela jsem se hodně přemáhat :/ asi mi nesedl ten styl psaní nebo nevím..

01.08.2019

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Prvních asi 30 stran jsem se musela trochu nutit, nechytlo mě to od začátku jako u jiných knih. Potom jsem se ale začetla a stálo to za to. Kniha plná zvratů, které bych nečekala, děj byl napínavý až do konce.

16.07.2018 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Za mě super! Měla jsem ji přečtenou během dvou odpolední, hltala jsem ji a nemohla jsem přestat, protože to napětí mi to nedovolilo. Doporučuji :)

18.04.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Zajímavá knížka, nenechala mě přestat číst. Téměř do konce jsem si myslela, že "pachatel" je někdo jiný :)

05.04.2019

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Napínavá kniha, pořád jsem čekala, v čem bude ten problém! Ve chvíli zvratu jsem nemohla přestat a četla jsem s otevřenou pusou, jak jsem byla překvapená. Už se těším na další knihu od autorky. Za sebe doporučuji.

06.06.2018 5 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott