Hana46 Online Hana46 komentáře u knih

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Super, jdu na další jeho knihu.

08.07.2018 5 z 5

Dcera čarodějnice Dcera čarodějnice Paula Brackston

Další knížka přečtená jedním dechem.Už se těším na další. Super

14.06.2018 5 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Nejprve jsem si říkala, že se Gábina chce jen zviditelnit a naházet špínu na ostatní sportovce, ale přece jen mi to nedalo a knihu jsem si přečetla.Musím říct,že jsem změnila názor a jsem ráda, že jsem se v Gábině nezpletla.Měla to moc těžké a nikomu se nemstí jen popisuje zákulisí sportu tak jak to je.My obyčejní lidé vidíme jen úspěchy nebo prohry,nikdo z nás neví co zatím stojí.Každému bych tuto knihu doporučovala přečíst , hlavně těm,kteří vždy nejlépe vědí co mají sportovci dělat a jak vyhrávat.
Děkuji Gábině za knížku, která mi otevřela oči při pohledu na vrcholový sport. Děkuji

09.06.2018 3 z 5

Historie vlků Historie vlků Emily Fridlund

Knížka je velmi zvláštní a asi nebýt výzvy nikdy bych ji nečetla. A o tom vlastně výzva je ,číst knihy které bych jinak ani neotevřela.Dalo mi práci se do knihy začíst a vydržet až do konce. Velmi se mi líbilo popisování přírody a i těžkého života Lindy a lidí z okolí.

22.11.2019

Tajemství Nágů Tajemství Nágů Amish Tripathi

Opět napínavé a už se nemůžu dočkat posledního dílu.

27.03.2019 5 z 5

Přehlídka kostí Přehlídka kostí Mark Nykanen

Musím konstatovat, že toto byla jedna z nejpodivnějších knih, které jsem četla. Nedalo se od ní odtrhnout a chvilkama jsem měla husí kůži.

24.01.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Krásné obyčejné čtení o obyčejných lidech a jejich osudech.

17.11.2018 5 z 5

Infekce Infekce Robin Cook

Hezké letní čtení.

10.08.2018 4 z 5

Zlatý kámen Zlatý kámen Matthew Reilly

Bezva triller, jen v některých popisech situace ve světě trochu mrazí,když to člověk porovná se současností.Knížka se četla sama.

18.06.2018 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Zajímavě napsaná knížka.Nejprve nic moc,ale pak se příběh rozjede a nakonec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Přečetla jsem ji za 2 dny. Konec byl nečekaný. Už se těším na Loutkáře, hned se do něj pustím.

09.06.2018 5 z 5

Nesmrtelní z Meluhy Nesmrtelní z Meluhy Amish Tripathi

Zajímavé čtení od kterého se jen těžko odchází.Už se těším na pokračování,doufám,že to bude brzy.

01.06.2018 5 z 5