gonga gonga komentáře u knih

Stín škorpiona Stín škorpiona Neal Asher

Toto se příliš nepovedlo.

25.09.2013 3 z 5

Bonsaje - Velká kniha o pěstovaní bonsají Bonsaje - Velká kniha o pěstovaní bonsají Harry Tomlinson

Ve své době pro mě tato kniha byla takřka zjevením, dnes musím konstatovat, že jde pouze o další z řady populárně naučných publikací o umění bonsai, které skutečnému nadšenci nic nového neřeknou a začátečníka často pouze svedou na scestí.

23.08.2012

Doklad skutečnosti, že ne vše, co je z Ruska, dokonce onoho socialistického, nutně musí být špatné. Ano, Neználci jsou poměrně průhledná propaganda, ale poutavě napsaná a navíc místy dosti trefná a vždy velmi zábavná.

23.08.2012 4 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Mika Waltari

Úplná nádhera, oba díly jsou naprosto dokonalé, plné moudrosti a poučení. Podle mého názoru jsou Krvavá lázeň a Šťastná hvězda Waltariho Opus magnum, nejlepšími knihami, které napsal.

23.08.2012 5 z 5

Orbus Orbus Neal Asher

Snajpr se vrací a spolu s ním Pradoři. Hodně Pradorů...Kapitán Orbus v knize přítomen vzhledem k názvu pouze okrajově.

23.08.2012 4 z 5

Krutá hra. Kruté mrazy. Krutý osud Krutá hra. Kruté mrazy. Krutý osud Dan Simmons

Dan Simmons se dal na brak? Hodně slabé.

23.08.2012 1 z 5