golfinka1 golfinka1 komentáře u knih

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Kniha se mi moc líbila , jen ten konec mohl být lépe napsaný. By mě zajímalo co se s poslední ztracenou stalo

22.09.2023 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Tato kniha mě úplně pohltila, pořád nad ní přemýšlím zda by se to opravdu mohlo stát ale určitě se tam něco zvláštního děje pokud tam opravdu mizí lidé. Koukala jsem i na film a nic moc ,kniha je naprostá pecka a já ji mohu doporučit rozhodně všem ,co mají rádi tajemno.

12.10.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Uf, to byl nervák, přečteno za dva dny se zatajeným dechem. Za mě tato kniha neměla chybu ...teda až na samotný konec, který mě popletl, až po třetím přečtení jsem pochopila.

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

I když jsem od této knihy čekala více ,tak i přes to jí dávám plný počet hvězdiček. Za dva dny přečtená, protože jsem chtěla vědět jak to dopadne ,kniha má velice překvapivý konec. Četla se mi velice dobře. doporučuji

01.02.2020 5 z 5

Srdce netvora Srdce netvora Andrew Davidson

prostě úžasná kniha,příběh fascinující,škoda že je jen jedna :)

03.06.2015 5 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Frances

Kniha se moc dobře četla, děj nebyl špatný ale ten konec, ten jsem čekala popravdě trošku jiný .

12.07.2021 4 z 5

Prozrazení Prozrazení Sam Hayes

Vau,tak ten konec kde se vše vyjasní bych opravdu nečekala,pro mě dost šokující. Kniha se mi dobře četla. Doporučuji

Hra o holčičku Hra o holčičku Soňa Štroblová

nevím ale tato kniha mě nezaujala vůbec ničím , od samého začátku až do konce pořád blábolení jen o jednom , samé rozchody a návraty , vůbec mi nepřišlo že by se tam hrálo o holčičku , jen že měla strach o ní , nic víc nic míň, jedna věta v tom byla zajímavá až odporná , a to ke konci , nic zajímavého na této knize jsem bohužel nenašla , konec skončil jako kdyby měla mít kniha pokračování , když už se začne něco dít tak konec ...prostě zklamání

04.03.2017 1 z 5

Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Sophie Hayes

pro mě šokující pravdivý příběh , vůbec si nemyslím že byla Sophie naivní , jen bojovala o svůj život , myslím že bych to vůbec nedokázala tak jak to dokázala Sophie , začátek mě moc nebavil ale třičtvrtě knihy jsem dočetla za jeden jediný den , i slzička několikrát ukápla. Sama mám dceru a trnu hrůzou jenom při pomyšlení že by ji někdy někdo mohl ublížit. Doporučuji přečíst všem ženám , dívkám a slečnám

11.07.2016 5 z 5

Já Ivě fandím. To co zažila ona by málokterá z nás přežila ve zdraví nebo bez psychické újmy. Možná byla naivní ale byla mladá a zamilovaná. A ono vyváznout zdravá a živá od takového násilníka je opravdu nad ženské síly, strach je někdy silnější než pud sebezáchovy. A jak se říká ,kdo nezažil, nepochopí. Proto já rozhodně nebudu Ivu soudit.

Začátek konce Začátek konce Manel Loureiro

Naprostá pecka , poslední dobou člověk přemýšlí o její skutečnosti ,člověk nikdy neví co se kdy stane. Popravdě bych to nechtěla zažít ani nikde kde bych byla v bezpečí. Před hlavním hrdinou smekam, já bych nepřežila ani jeden den. Pro ty co mají rádi napínavé čtení o nemrtvých vřele doporučuji.

Zeď vzpomínek Zeď vzpomínek Anthony Doerr

také jsem knihu nedočetla, neoslovila mě , někdy jsem ani pořádně nevnímala co čtu

28.03.2018 1 z 5

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

kniha mě ze začátku vůbec nebavila , od poloviny už to bylo lepší ,ale očekávala jsem od toho mnohem víc , lepší příběh , bohužel mě kniha zklamala a četla jsem ji hrozně dlouho

01.02.2017 2 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Nejdriv me kniha vubec nicim nezaujala ale jsem rada ze jsem ji nakonec neodlozila a četla jsem dal.I kdyz na plny pocet hvězdiček to nevidím.Nesedí mi konec s vymyslenim únosu,čekala bych jiny konec ale budiz,i tak se krasne četla a jedno se musí nechat,jak celou dobu clovek nepredpovida takovy konec.

03.01.2017 3 z 5

Zachránila mě slza Zachránila mě slza Angele Lieby

Velmi silně emotivní příběh

26.12.2016 5 z 5

Touto knihou me provázela husí kůže od začátku až do konce,zijeme v krásném svete,to svet neni krutý,to jen zvracenost nekterych lidi je zla a nepochopitelná. Kniha jen pro silne žaludky....kdyz si uvedomim ze se to deje kousek od nas ....brrrr

26.12.2016 4 z 5

Nikam Nikam Dalibor Vácha

Příběh mi přišel dost zdlouhavý,chvilkami i nudný. Mám ráda tento žánr ale tato kniha mě moc nenadchla. Když bylo brutálně zabito novorozeně , přemýšlela jsem že knihu ani nedočtu. Nakonec jsem knihu po dvou měsících dočetla.

06.07.2020 3 z 5

Bára krotí rodinu Bára krotí rodinu Milena Durková

Tuto knihu jsem četla na půl s mojí dcerkou do čtenářského deníku. Vtipně napsaná kniha ale na můj vkus dost zdlouhavá.

13.02.2020 3 z 5

Temné dny Temné dny Manel Loureiro

První díl se mi zdál lepší než tento druhý, přesto se těším na třetí díl.

Utopená Utopená Lenka Chalupová

Asi uz jsem rozmazlena vice vyhrocenymi knihami :), mě kniha nudila od samého začátku až dokonce,nebavila mě a nudila me

02.03.2017 1 z 5