georginaa georginaa komentáře u knih

Najděte Reachera Najděte Reachera Diane Capri

Pořád jsem čekala, kdy konečně potkají Jacka a ono nic a aby to čtenář vůbec pochopil o co jde , musí si hlavně přečíst od Lee Childa - Jatka, je to první díl série o Jackovi Rearcherovi. Naštěstí mám celou sérii o Jackovi, takže jsem si tímto připomněla začátky. Jinak samotná kniha je dosti zmatená, práce FBI je sama o sobě nějak chaotická, je vidět úplně jiné myšlení detektivů, kteří tápou a hledají jehlu v kupce sena. Sice se dobře četla, mělo to i nějaký příběh, ale očekávala jsem od toho úplně něco jiného.

03.01.2017 3 z 5

Měj se na pozoru Měj se na pozoru J. D. Robb (p)

Nechápu co se v těch ješitných chlapech v jejich mozku stále odehrává. Kvůli své nadutosti, aby všem ukázal, jak je dobrý, zabije 147 lidí jen chemickým přípravkem, který vyvolává halucinace. Vždyť ty lidi to neocení, když jsou mrtvý né? Prostě debžo....

09.05.2016 5 z 5

Calendar Girl 3: Červenec, srpen, září Calendar Girl 3: Červenec, srpen, září Audrey Carlan

Opět další série milenců, kteří potřebovali pomoci od Mii. Překvapení však bylo, že našla nevlastního bratra. Vše se tím začalo vyvíjet úplně jiným směrem.

28.02.2018 5 z 5

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

Tento díl má světlé i tmavé okamžiky. Chápu že Mia s Wesem se milují, ale jak se pořád popisují její mokré kalhotky, to už bylo moc. Půlka knihy bez příběhu, pouze sex sex sex, což si myslím, že ho tam bylo až zbytečně moc. A ta lepší stránka, probudil se otec, našla se matka, budou svatby.... prostě láska až do konce života :-)

19.12.2017 5 z 5

Tam, kde ji našli Tam, kde ji našli Kimberly McCreight

Ze začátku čtení jsem měla trochu zmatek. Nepochopila jsem, proč se skáče z jedné postavy na druhou, dokud se děj neprotknul. Styl vyprávění mi taky nějak neseděl i když příběh na druhou stranu byl poutavý. Ale všem čtenářům se spisovatel zavděčit nemůže, takže kniha přečtena, ale asi se k ní nikdy nevrátím.

11.03.2017 3 z 5

Falešný sňatek Falešný sňatek Magdalena Mintová

Po přečtení prvního dílu jsem byla docela skeptická, druhý díl jsem dočetla, abych věděla jak tato rozmazlená slečna dopadne. Nemít kolem lidi, kteří jí sami určují cestu, asi by nedopadla tak dobře. Měla v sobě zmatky, nevěděla co vlastně ani chce, až ke konci si byla jistá, že miminko je to pravé. Bohužel si myslím, že ani neví do čeho vstoupí. Pokud celý život měla problém sama se sebou, pochybuji, že si bude umět poradit s miminkem. No naštěstí je tam tchyně, která zřejmě vše vezme do rukou. Uvidíme zda bude další pokračování.

24.10.2018 3 z 5

Lehce nemravný Záchodník aneb praktická toaletní knížka Lehce nemravný Záchodník aneb praktická toaletní knížka Jitka Moody

Vtipné povídky lehce erotické, u kterých se člověk vesele pobaví.

18.03.2018 2 z 5

Souvztažnosti Souvztažnosti Karel Starý

Kniha obsahuje zákon o účetnictví, účtovou osnovu, postupy účtování, vzorové souvztažnosti, pro podnikatele s příklady

07.03.2018 5 z 5

Nátěrové hmoty 2.díl Nátěrové hmoty 2.díl kolektiv autorů

Kniha je převážně určena k přehledu barev pro prodavače, výrobce a pod. Nátěry jsou označeny např. epoxidová základní - S 2300, vrchní email polyuretanový - U 2054 apod.

06.03.2018 5 z 5

Nátěrové hmoty 1. díl Nátěrové hmoty 1. díl kolektiv autorů

Kniha je převážně určena k přehledu barev pro prodavače, výrobce a pod. Nátěry jsou označeny např. základovka syntetická - S 2000, vrchní email syntetický - S 2013 apod.

06.03.2018 5 z 5