Gardenia23 Gardenia23 komentáře u knih

Leviatan Leviatan Scott Westerfeld

Moc pěkná kniha, strašně se mi líbilo prolnutí historie 1. světové války a scifi :)

05.03.2013 5 z 5

Kdyby váš pes mohl mluvit... Kdyby váš pes mohl mluvit... Bruce Fogle

Moc pěkná knížka o psech a psím chování. Pomocí fotek znázorňuje velmi podrobně různé druhy psího chování. Knížka ač vypadá kvůli množství fotek jako pro děti, je velmi obsáhlá a řeší mnoho psích situací :-)

25.07.2012

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Pěkná knížka pro dívky, která jak to můžum vidět ve filmu řeší případ, který by se mohl stát každé dívce a každá o něm tajně sní. Ale knížka je lepší než film :-)

Agility - První krůčky Agility - První krůčky Karina Divišová

První příručka agility, která u nás vyšla. Obsahuje základní rady pro učení a vedení psa po parkuru.

24.07.2012

Ilustrovaná encyklopedie psích plemen Ilustrovaná encyklopedie psích plemen Joan Palmer

Další atlas psů. Tato kniha má reprezentativní fotky psů na bílém pozadí, což beru jak klad. Je zde zachycena většina psích plemen, které se chovají na našem území. Není zde dlouhosáhlý popis plemen, ale krátký pohled do historie plemene, popis povahy a péče a v tabulce krátce zachycené hlavní informace o plemeni jako váha, hmotnost, barevné varianty.

Zvláštností knížky je grafické znázornění nároků plemene na péči (péče o srst, množství potravy, množství pohybu, vhodnost psa do bytu.