Gahanka Gahanka komentáře u knih

Tanec s carevnou Tanec s carevnou Petra Neomillnerová

Jsem troochu zmatena a překvapena, ale každopádně navnaděna na další díl. Tahle kniha se snad nedá přečíst jinak než jedním dechem (já ji teda přečetla dvěma, pardon). Těším se na další Tinu. Tečka.

31.08.2013 5 z 5

Zaklínačka Lota Zaklínačka Lota Petra Neomillnerová

Původně jsem tutu knihu odložila s tím, že mě prostě nebaví, ale po pár letech jsem se vrátila. Je skvělá. Drsnost povídek mi naprosto učarovala a budu s Lotou pokračovat dál :)

25.08.2013 5 z 5

Umělé ráje Umělé ráje Charles Baudelaire

Skvělá četba. Zajímavé popisy, nádherná přirovnání. Musím říci, že nezklamala. Má své kouzlo.

06.08.2013 4 z 5

Návrat Návrat Richard Stark (p)

Kniha se velmi dobře čte. První polovinu knihy jsem se celkem nudila, ale ta druhá už mou pozornost plně upoutala. Kniha je zajímavá, ale tomuto žánru příliš nefandím. Na konci mě trochu mrzela lehká nedokončenost. Velké plus za pěkný obal knihy :)

06.07.2013 3 z 5

Denní hlídka Denní hlídka Sergej Lukjaněnko

První dva příběhy vcelku slabší, ale třetí zachránil. Každopádně proti Noční hlídce lepší čtivost.

05.07.2013 4 z 5

Amélie a tma Amélie a tma Petra Neomillnerová

Naprosto úžasná :) I přes to, že je pro děti, byla jsem okouzlena. Ilustrace jsou nádherné.

15.05.2013 5 z 5

Noční hlídka Noční hlídka Sergej Lukjaněnko

Skvělé skvělé skvělé. Dobře se čte. Některé dialogy působí příliš uměle, ale jinak výborné zpracování tématiky "Dobro/Zlo". Těším se, až se začtu do dalších dílů :)

24.04.2013 4 z 5

Hlava XXII Hlava XXII Joseph Heller

Kniha patří mezi to nejlepší, co jsem kdy četla. Je vidět, že pan Heller si dal záležet a ten čas strávený prací na tomto díle se vyplatil. Často jsem se smála nahlas a mnoho situací, ačkoliv né tak přehnaných, jsem našla i v dnešní společnosti. Díky barvitému líčení jsem se do knihy opravdu vžila.

13.02.2013 5 z 5

Originální upíří deníky Originální upíří deníky Hrabě Dracula

Vcelku vtipné. Výborné grafické zpracování. Vizuální stránka je u této knihy dominantní.

01.01.2013 4 z 5

Kolonie Kolonie Rob Grant

Naprosto skvělý exemplář britského humoru :) U knihy jsem se dokonce smála, což se mi často nestává...

09.11.2012 5 z 5

Maus I: Otcova krvavá pouť dějinami Maus I: Otcova krvavá pouť dějinami Art Spiegelman

opravdu skvělý kousek

20.10.2012 5 z 5

Koralína (komiks) Koralína (komiks) P. Craig Russell (p)

Naprosto úžasná...

14.10.2012 5 z 5

Bezpečí za mřížemi Bezpečí za mřížemi Robert Kirkman

Líbí se mi psychologie postav... Komiks mě přímo nutí k seriálu

11.10.2012 5 z 5

Míle a míle Míle a míle Robert Kirkman

Opravdu skvělé. Už se těším na další díly!

11.10.2012 5 z 5

Proměna (komiks) Proměna (komiks) Franz Kafka

Proměna jedna z mých nejoblíbenějších povídek. Grafická zpracování jsou příjemnou změnou.

Principálova dcera Principálova dcera Jostein Gaarder

naprosto uchvacující!

Nikdykde Nikdykde Neil Gaiman

Patří k mým nejoblíbenějším. Přečteno jedním dechem!

Past na medvěda Past na medvěda Petra Neomillnerová

Tento díl mě nijak neuchvátil.

09.10.2012 3 z 5

Vladimír Vysockij Vladimír Vysockij Vladimir Semjonovič Vysockij

Srdcová záležitost

Život mi pije krev Život mi pije krev Jessica Abel

Nuda, nuda...Kdyby kniha neměla formu komiksu, tak ji nedočtu...

09.10.2012 2 z 5