GabrielleE GabrielleE komentáře u knih

Smrt v křišťálové kouli Smrt v křišťálové kouli Alan Bradley

Tenhle díl je zatím můj nejoblíbenější.

24.08.2018 5 z 5

Dávné proroctví Dávné proroctví Paul Stewart

Podle mně šíleně odfláknutá knížka. Místy dost nelogická, celý děj se odehrává až moc rychle.

19.07.2018 1 z 5

Smetištejn Smetištejn Edward Carey

Knížka je zvláštní, temná. Postavy žijí na dost hrozném místě a dělají spoustu podivných věcí. Když nejste Iremonger čeká vás podřadná práce a mizerný život.
Knížku jsem sehnala v dětském oddělení, ale nemyslím si, že to dítě pochopí.

09.03.2018 5 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Z knížky jsem dost nadšená, připomíná mi mojí oblíbenou Gossip Girl, jen s vraždou.
Jen mi byla celkem nesympatická postava Kate. Pořád obviňuje ostatní. Ptá se sousedů a spolužáků proč nezakročili, když se o Amélii dozvěděli různé věci a přitom ona sama se problémům svojí dcery nevěnovala.

07.11.2017 5 z 5

Dítě do kufru Dítě do kufru Jacqueline Wilson

Moje nejoblíbenější knížka v dětství.

31.10.2017 5 z 5

Příšerné příběhy z Černé lodi Příšerné příběhy z Černé lodi Chris Priestley

Originální příběhy a zajímavý děj. Konec jsem vůbec nečekala.

28.10.2017 5 z 5

Panenka z kostí Panenka z kostí Holly Black

Už sice nejsem dítě, ale tenhle typ knížek miluju. Panenka z kostí se povedla. Jako malá bych se asi bála.
Určitě si od autorky přečtu něco dalšího.

28.10.2017 4 z 5

Maestra Maestra L.S. Hilton

První polovina knihy je o tom, jak chudá holka ke štěstí přišla, ve druhé se z ní najednou stává bezcitná vražedkyně.
Knížka nebyla špatná, ale znovu už bych jí číst nemusela.

20.08.2017 3 z 5

Příšerné příběhy z temného tunelu Příšerné příběhy z temného tunelu Chris Priestley

Příběhy o trošku slabší, ale hezky se četla.

20.08.2017 4 z 5

Zlo v krvi Zlo v krvi Rhiannon Lassiter

Výborná knížka. Děj je originální a celkem strašidelný.

19.08.2017 5 z 5

Ze života prababiček Ze života prababiček Jana Skarlantová

Odpočinková kniha o minulých dobách.Dobře se četla. Jsou v ní zajímavé příběhy ze života a pěkné ilustrace.

15.08.2017 5 z 5

Zrazená královna Zrazená královna Ella Ritterová

Kniha je dobrá pro milovníky červené knihovny, kteří o opravdové Anchesenamon nic nevědí. Vůbec nic neodpovídá realitě. Hodně mě štvaly stále se opakující výrazy. Samá bábrlinka, dušinka atd... Děj je o ničem.

08.06.2016