gabi2008 gabi2008 komentáře u knih

Nekonečná noc Nekonečná noc Agatha Christie

Závěr byl opravdu překvapivý. Ještě několik minut po tom, co jsem dočetla jsem byla v šoku. Prostě super kniha. Agatha Ch. nikdy nezklame...

19.04.2022 4 z 5

Na co hrají varani Na co hrají varani Markéta Vydrová

Tahle kniha byla jedna z těch, ze kterých jsem se učila číst. Ještě dnes, když když hrajeme s kamarády nějakou hru o zvířatech, vzpomenu si na zvířata z této knihy.

21.04.2021 4 z 5

Legenda o Pražském Jezulátku Legenda o Pražském Jezulátku Ivana Pecháčková

(SPOILER) Tuhle knihu jsme četli ve škole na hodinách čtení, ale později jsem si ji ráda přečetla znovu. Nejvíc se mi líbila část o tom, jak se jednomu muži zjevilo Jezulátko a ten muž se pak marně snažil vytvořit sošku. Až ke konci svého života se mu Jezulátko zjevilo znovu a on tu sošku konečně vytvořil.

19.04.2021 4 z 5

Poklady pod sněhem Poklady pod sněhem Patricia St. John

Jednou, když jsem přebírala knihy, našla jsem mezi nimi tuhle. Ještě nikdy jsem ji nečetla, ani nevím jak se mezi moje knihy dostala, a protože mne název zaujal, začala jsem ji číst. A četla jsem a četla... Četla jsem, dokud jsem ji nepřečetla celou. Nikdy jsem nelitovala že jsem tuhle knihu našla; opravdu překrásný příběh. Všem doporučuji

16.04.2021 5 z 5

Parádivý zajíček Parádivý zajíček Helena Fialová

Když jsem byla malá, četla jsem tuhle knihu pořád, byla to jedna z nejoblíbenějších. Ráda se k ní vždy vracím.

15.04.2021 5 z 5

Neptunovo vítězství a podvedený kouzelník Neptunovo vítězství a podvedený kouzelník Miloš Macourek

Kniho jsem četla když jsem byla menší, a docela se mi líbila. Ale podle mě, pan Macourek napsal i lepší knihy. (3/5)

15.04.2021 3 z 5

Bratr Mlčenlivého vlka Bratr Mlčenlivého vlka Klára Jarunková

Krásná kniha, ale nelíbil se mi konec. Byl moc smutný. 4/5

08.04.2021 4 z 5

Detektiv Kalle má podezření Detektiv Kalle má podezření Astrid Lindgren

Krásná kniha. Vybrala jsem si ji proto, že miluji detektivky a moc mě bavila. Všem doporučuji!

08.04.2021 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Je to nádherný příběh. Od začátku to bylo sice trochu nudné, ale později jsem se od ní nemohla odtrhnout. Opravdu bylo moc krásné, číst o tom, jak vlastně Narnie vzniknla.

12.02.2021 5 z 5

Poslední bitva Poslední bitva C. S. Lewis (p)

Celá série knih Narnie je Super, ale tahle poslední je nejlepší. Autor se hlavně v této knize inspiruje Biblí. Budu si jí číst znovu a znovu. Nikdy na ní nezapomenu! Hodnocení 5/5 Všem doporučuji!

11.12.2020 5 z 5