Gabi1372 Gabi1372 komentáře u knih

Moje srdce a jiné černé díry Moje srdce a jiné černé díry Jasmine Warga

Musím říct, že jsem se na tuhle knížku strašně moc těšila, ale nakonec jsem byla trochu zklamaná. Děj jako takový byl super, ale přišlo mi, že se Aysel z těch depresí dostala příliš rychle, a to jen díky klukovi, kterého neznala ani 2 týdny. Myslím si, že kdyby autorka trochu knihu rozvedla a některé nepotřebné informace by naopak vynechala, tak by kniha byla velmi dobrá. Samozřejmě se mi opět nelíbil konec, který byl už od začátku jasný. Pořád jsem čekala, že tam nastanou nějaké zvraty, ale pořád nic nepřicházelo. Proto tuhle knihu zařazuji mezi slabší, ale pokud hledáte nějakou oddechovku, tak by takhle kniha mohla být ta pravá.

16.05.2017 3 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Tahle kniha mě naprosto dostala. Ze začátku jsem si myslela že to bude jen další nudná love story, ale to jsem se opravdu spletla. Čekala jsem všechny možné konce, ale nakonec jsem jen zírala s otevřenou pusou. Nikdy by mě nenapadlo, že by to mohlo skončit takhle, ale byla jsem mile překvapená. Jenom odpočítávám dny do toho, než vydají další díl, protože se nemohu dočkat pokračování. Nejvíce mě bavily kapitoly s Finem a jeho deníkem. Bylo to hrozně zvláštní nahlédnout do hlavy ,,blázna'', ale zároveň mě to opravdu bavilo. Za mě je to jedna z nejlepších knížek, určitě doporučuji!

16.05.2017 5 z 5