French.Paris French.Paris komentáře u knih

Kočičí holka Kočičí holka Thomas Brezina

Od názvu bych očekávala více akce. Kromě toho že Katie zjistí že má kočičí geny a její babička je obviněna z vraždy se tam toho nic moc neděje.

Tma a prázdnota Tma a prázdnota Carrie Ryan

Ze začátku se mi zdála kniha zvláštní,pak se vše mění. Opravdu krásné a napínavé čtení :)

Vlny zmítané smrtí Vlny zmítané smrtí Carrie Ryan

Narozdíl od prvního dílu se mi tento zdál nudnější ale prokousat se začátkem se dá. Pak už je to poněkud stejné jako v prvním dílu (Gabriela se s ostatními vydává přes Les) a na konci to dostane poněkud rychlý spád. Rozhodně je ale dost čtivá.

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Kniha která skutečně umí vtáhnout do děje. Obsahuje to snad vše co by měla obsahovat. Je akční,dobrodružná s prvkem romantiky i hororu. Rozhodně se dobře čte,i když místy je těžké některé informace pochopit. Hezká četba.

Nový začátek Nový začátek Thomas Brezina

Na můj vkus to bylo lepší než první díl. Tohle bylo akčnější,místy i dobrodružnější než díl první. Četba pohodová.

Princezna Viktorie Princezna Viktorie Thomas Brezina

Z názvu jsem byla docela nesvá. Obsah byl jiný. Kniha se odehrávala v příjemném prostředí (Londýn má v dnešní době rád snad každý),byla tam trocha romantiky i napětí. Není to zrovna dílo století ale čtení je to příjemné.

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Tahle byla ze série možná nejlepší. Byla poutavá,hned mne vtáhla do děje a rozhodně bylo co číst.

Zrada temného elfa Zrada temného elfa Michaela Burdová

Rozhodně je to krásně zpracovaný příběh. Jen ostatní díly mám raději než tento :D

Strážci dobra Strážci dobra Michaela Burdová

Knihu jsem si pořídila hned co vyšla (měla jsem ráda fantasy a tahle na mne doslova mrkala) a zklamaná jsem nebyla. Kniha mne vtáhla do děje a hezky se četla ( i přesto mi hlavní hrdinka Aranis přijde příliš afektovaná). A Michaela Burdová je velice nadějná spisovatelka (y)