Foks Foks komentáře u knih

Muž na odstřel Muž na odstřel Lee Child

Minulý díl extratřída, tento průměr.

10.05.2013 3 z 5

Lov Lišky Lov Lišky Ralph Pezzullo

Pro mě zatím nejlepší díl série. Bez hluchého místa, velmi napínavé.

01.08.2022 5 z 5

Speciální jednotka Bravo Speciální jednotka Bravo Richard Marcinko

Ta Marcinkova politická nekorektnost je prostě k sežrání!

21.10.2019 5 z 5

Minulost Minulost Lee Child

Reklama na thriller. 100%

24.06.2019 5 z 5

Varianta Delta Varianta Delta Richard Marcinko

To tedy zase byla nekonvenční a nekorektní jízda, to vám povím. :-)

09.02.2018 5 z 5

Ratajský les Ratajský les Aleš Palán

Styl vyprávění mi úplně nesedl, občas hned nebylo jasné, kdo zrovna vypráví. Bohatě to však vynahradil příběh samotný. Soudruzi se v 50. letech opravdu činili.

09.01.2017 4 z 5

Elitní sniper: Cíl Amerika Elitní sniper: Cíl Amerika Scott McEwen

Opět tu řádí navy seal Gil Shannon, tentokrát jde o hrozbu jaderného výbuchu v USA a zároveň o život jeho rodiny. A opět to není čtení pro citlivky a je to jízda na horské dráze. Ale prvnímu dílu tento příběh dýchá na záda. I když je to fiktivní příběh, autoři hodně čerpají z reálných situací.

25.01.2016 4 z 5

Poslední muž Poslední muž Vince Flynn

Za poslední roky jasně nejlepší "rappovka". Jízda od začátku do konce, která vás knihu prostě nenechá dát z ruky. Zapomeňte na politiku, zapomeňte na zdlouhavé pasáže. Toto je pocta té nejlepší akci. Flynn, budiž mu země lehká, všem ukázal, kdo je jedničkou špionážního románu.

30.12.2014 5 z 5

Věrný špion Věrný špion Alex Berenson

Flynnovi a Silvovi kouká Berenson z uctivé vzdálenosti na záda, ale není to špatný.

16.04.2014 4 z 5

Zabiják Zabiják George Brown

Občas člověk náhodou narazí na knihu, od které si nic moc neslibuje. Prostě nemá zrovna co číst. No a občas se taky stane, že začnete číst a jste ztraceni. Ta mrcha vás prostě nepustí, dokud ji nepřelouskáte až do konce. Je to síla! Doporučuji všem špionátorům.

16.04.2014 5 z 5

Kat beze stínu Kat beze stínu František R. Kraus

Neuvěřitelná, silná kniha. Obzvlášť když tu šílenou figurku quasimóda znám z vyprávění přímého "účastníka - vězně".

07.06.2013 5 z 5