Fani Fani komentáře u knih

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Za mě super nápad na příběh ale děsně se to táhlo. Furt se opakovaly stejné věci a ač sem nevěděla komu věřit nakonec to dopadlo jak se čekala.

19.09.2021 3 z 5

Černooká Černooká Anna Musilová

Páni, tak tohle bylo hodně náročné čtení. Úplně mě mrazilo a na jednu stranu už sem číst nechtela a na druhou jsem nutně potrebovala vědět ze to dobře zkončí. Chvilkama mě hlavní hrdinka rozčilovala ale jsem rada ze jsem knihu neodlozila a dočetla ji

23.04.2021 4 z 5

Jak přežít kocovinu - Nejlepší rady a tipy Jak přežít kocovinu - Nejlepší rady a tipy Anna Šafránková

Takový útlá blbinka prectena za pár minit, ne ze bych kocovinu mela nejak casto ale občas se hodi par rad. Navic to bylo vtipné.

11.03.2021 3 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Původně jsem číst tuhle knihu nechtěla, nemam rada kdyz je knihy vychvalovana,ja mam pak velka očekávání a po přečtení jsem zklamana. Tohle bylo ale jine, příběh sem si neskutecne uzila, vse jsem prozivala s Lou a proc to sakra konci tak otevrene, no je jedine stesti ze mam doma uz i druhý dil ale čekání na treti bude asi nekonecny. Kazdopadne skvělý a nechávám si malou rezervicku kdyby dalsi dily byly jeste lepší ????

11.03.2021 4 z 5

Ženy, co se nedaly Ženy, co se nedaly Ivana Peroutková

Miluju tenhle typ knih ❤

10.01.2021 5 z 5

Muž u kormidla Muž u kormidla Nina Stibbe

Přečetla jsem asi prvních 70stran a prosim reknete mi je neco co je vic nudnejsi ? Ac to dělám nerada a spis to nedelam vubec ale nedocetla jsem a nemam v planu. Celkem tuctovy namet ktery se da spracovat urcite o dost lip. Vazne me to mrzi ale cekala sem o dost vic

04.12.2020 odpad!

Tahle píseň ti změní život Tahle píseň ti změní život Leila Sales

Nebudu lhát, očekával jsem dle hodnocení něco lepšího. Ale tato knížka ani nenadchne ani neurazi. Takove v pohodě čtení, odpočinkove. Zvlášť treba po něčem náročnějším. Příběh je jasný jíž od zacatku a zkratka je to temer klasicky příběh ze střední jen stim rozdilem ze je z pohledu neoblibene holky. Ja jsem knihu zhltla za jeden den, coz je jen dukazem toho ze je to velmi ctive.

09.08.2020 2 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Autorka opět nezklamala.

07.08.2020 5 z 5

Hotová zlodějka Hotová zlodějka Augustus Rose

Trvalo mi než sem se zacetla, když už se mi to podařilo tak me.nesmírně stvalo, jak se stalo dokola opakuji ty sama fakta. Přišlo mi ze jedna udalost se opakovala treba třikrát a furt nekdo vysvetloval to same. Každopádně ocenuji napad a děj hezky plynul.

04.06.2020 2 z 5