FairyD. FairyD. komentáře u knih

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Tejto príbeh je svojím vlastným spôsobom skvelý. Už iba samotná anotácia je tak napísaná že človeka priam núti si to prečítať. Miestami je príbeh pritiahnutý za vlasy, ale nejako mi to nevadilo. Bolo to vtipné, nechýbala láska a v niektorých kapitolách dokonca príbeh prekvapí.

01.05.2020 4 z 5

Racer Racer Katy Evans

Mne osobne sa to páčilo, jasné možno tie predchádzajúce časti boli lepšie ale nejako neriešim. Bola som prekvapená akým smerom sa uberal Racerov život, ale ako bolo povedané jeho meno ho vystihovalo dokonale. Bol to sexi, vtipný príbeh. Hlavné postavy boli úžasné. Páčilo sa mi ako sa Racer postavil k svojej chorobe, ako si vedel aj napriek tomu užívať život a ísť za svojím snom. ( Presne ako jeho otec)

30.04.2020 5 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Tracy Brogan

Taká typická oddychová kniha pri ktorej netreba veľa rozmýšľať. Nič prevratné sa tam nedeje ale aspoň sa človek usmeje. Jej detičky boli super.

29.04.2020 3 z 5

Sladké vykúpenie Sladké vykúpenie Jamie McGuire

Táto druhá časť série o bratoch Maddox sa mi páči oveľa viac. Čitateľ sa pri čítaní nenudí, v knihe nie je nič na viac a neobsahuje časti ktoré sú iba na natiahnutie knihy. Postavy a ich príbehy, zápolenie zo životnými prekážkami, osudy – to všetko dokáže čitateľa vtiahnuť do deja. Zápletka z FBI oddelenia tomu dodáva šmrnc. Na pozadí všetkého je láska, humorné ale aj vypäté situácie.

27.04.2020 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

(SPOILER) Veľmi pekne napísaný príbeh. Na začiatku mal každý predsutky aj keď v skutočnosti nepoznali životný príbeh druhej osoby a čo ich viedlo k takému to správaniu. Hlavné postavy si navzájom chceli dať príučku, nakoniec to skončilo veľkou láskou. Nechýbal humor, napätie, intrigy, láska,samozrejme tajomstvá a pretvárka.

21.04.2020 5 z 5

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

Moja prvá prečítaná kniha z historického prostredia s upírov tematikou. „Ako sa zdalo upíri mali z pekného šťavnatého škandálu rovnakú radosť ako smrteľníci."
Keďže anotácia mi toho k príbehu moc nepovedala o to bol však príbeh zaujímavejší a napínavejší. Dialógy boli plné humoru a sarkazmu. Počas príbehu sa stále niečo dialo, neboli tam nudné ba dokonca ani zbytočné scény. Veľmi pekný oddychový príbeh.

21.04.2020 5 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Prekrásna kniha. Už samotná anotácia evokuje že sa za ňou ukrýva zaujímavý príbeh plný drámy a napätia. Celý je zahalený tajomstvom. Vyvrcholenie a koniec príbehu su úžasné,vzbudzujú plno pocitov. Zážitok z knihy je ako byť súčasťou deja. Kniha plynie plynulo a nič nie je navyše a nasilu písané.Hlavné postavy musite jednoducho milovať...

18.04.2020 5 z 5

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Uprímne: Čakala som od toho viac. Anotácia vyzerala dobre, bola som rada že autorka napísala pokračovanie,chcela som vedieť ako im ide život po veciach ktoré si zažili. Ale nejako tomu chýbala ta správna ISKRA.

15.04.2020 3 z 5

Isla a šťastné konce Isla a šťastné konce Stephanie Perkins

Podľa môjho názoru najlepšia časť z tejto série.Veľmi som si obľúbila hlavné postavy, dokonale do seba zapadali. Pekne zakončenie celej série, na konci stretnutie kamarátov a prekvapenie Étienna .

13.04.2020 5 z 5

Skandál Skandál Sandra Brown

Autorka patrí medzi moje najobľubenejšie, píše úžasné knihy ktoré majú aj krimi zápletku, sú originálne a nechýba šťastný koniec.
Táto kniha je toho úžasným dôkazom, dej je originálny, vôbec nie je zbytočne naťahovaný. Pri čítani som sa tak pohĺbila do deja že som nevedela ako beží čas.
Krásne je tu ukázané ako sa karma vracia aj keď to trvalo pár rokov ale každý sa dočkal zaslúženého konca. Je to nádherná kniha so silným príbehom ktorý určite chytí každého za srdce, odporúčam tento príbeh prečítať.

13.04.2020 5 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Prekrásny príbeh, dokáže chytiť za srdce. Vtiahne do deja, drží a nepustí. Cítite s postavami, smejete sa s nimi, plačete s nimi, trpíte s nimi - zamilovávate sa s nimi pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.

14.12.2020 5 z 5

Květ lásky Květ lásky Christine Adams

Celú knihu som čakala na moment kedy vyjde s pravdou von a ono to autorka preskočila akoby to nebolo podstatné. Ale inak to bola celkom príjemná oddychová kniha.

24.06.2020 3 z 5

Objetí noci Objetí noci Sherrilyn Kenyon

Ďalší krásny príbeh z pera tejto autorky. Dráma, akcia, nadprirodzeno a popri tom láska. Kniha chytí a nepusti. Tento príbeh som čítala už niekoľko krát a stále neomrzí.

24.06.2020 5 z 5

Manželská tajenka Manželská tajenka Marie Ferrarella

Človek sa naháňa za peniazmi a potom príde na to že mu život a všetko na čom skutočne záleží utieklo. Častokrát až nehoda otvorí človeku oči, lež mnohokrát už je neskoro. V tomto prípade to ale vyšlo a hlavný hrdina ešte dostal šancu na nápravu.

23.06.2020 4 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Už dlho som nečítala tak skvelú knihu. Bola tam akcia, dráma, dobrodružstvo, krimi zápletka ( a nie jedná), ba dokonca aj pár myšlienok na zamyslenie a k tomu všetkému láska. Príbeh bol prepracovaný, rýchlo a ľahko ma dokázal vtiahnuť to do deja a nútil čítať ďalej a ďalej.

19.06.2020 5 z 5

Tygří oko Tygří oko Diana Palmer

Celkom v pohode príbeh, avšak na začiatku sa zdalo že to mohlo mať väčší potenciál, ale niekde sa to zvrtlo.

14.06.2020 3 z 5

Záskok Záskok Janet Dailey

Pekný príbeh, avšak na koniec by neuškodila ešte jedna kapitola.

10.06.2020 5 z 5

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

Anotácia vyzerala zaujímavo, predchádzajúci príbeh bol super – tak som si povedala „Prečítam si. Prečo nie?“. Avšak nejako má to neoslovilo.

14.05.2020 3 z 5

Obejmi mě Obejmi mě Maya Banks

Podľa mňa jedná z najkrajších kníh z celej série, zároveň aj najdojímavejšia. Zobrazuje neprajnosť ľudí, zradu, násilnosť, odpustenie, silu lásky. Dej má rýchly spád, pekne sa to čítalo. Určite sa k nej ešte vrátim.

13.05.2020 5 z 5

Sabotáž Sabotáž Dani Pettrey

Pekný detektívny príbeh s romantickým nádychom. Krásna aljašská príroda spojená s dobrodružstvom. Ani táto kniha nesklamala, pekne zakončila sériu, ostala verná aj Bohu a modlitbám, ktoré nejako už k tejto autorke patria.

12.05.2020 5 z 5