Evule114 Evule114 komentáře u knih

On On Elle Kennedy

Moc jsem se těšila, až se pustím do čtení. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Hltala jsem každou stránku a za den měla přečtenou. Líbilo se mi seznámení s oběma hrdiny. Na jednu stranu by někdo mohl namítat, že zde bylo moc erotických scén, ale za mě mi vůbec nevadily, naopak mi přišly hodně vzrušující. Celkově se knížka četla velice dobře. Určitě si si někdy zopakuju přečtení. Za sebe mohu jedině doporučit. Příběh je moc chytlavý a napínavý. Pro mě i návykový.

02.10.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Krásný příběh, co měl hloubku a naprosto mě dojal. Jinými slovy to ani popisovat nemusím. Moc se mi líbila romantická linka a jiskření mezi hlavními hrdiny a moc jsem se těšila na intimnosti. Jediné, co mě zamrzelo, že zde chyběl epilog, i když si to můžeme představit a zde se meze nekladou. Ale rozhodně to neubírá na hodnocení. Určitě se ráda ke knížce vrátím.

13.11.2021 5 z 5

My My Elle Kennedy

Od prvního dílu, který byl hodně vzrušující se pomalu přesouváme do vážnějších vod. Druhý díl byl pro mě srdcervoucí a v některých částech jsem měla pocit, že vybrečím přehradu. Ale stál opravdu za to. Kdybych celou dobu u čtení neležela v posteli, tak si z toho sednu na zadek. Já bych uvítala i třetí díl, kde bychom se dozvěděli o postupujících kariérách a velkolepé svatbě. To bych si nenechala ujít. A jako třešničku na dortu bych klidně rozvedla více vztah mezi Jess a Blakelym. To by se mi neskutečně líbilo. Nechám se překvapit, co vymyslí autorky příště.

02.10.2021 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Mě se knížka moc líbila. Chytla na samotném začátku a nepustila mě až do samého konce. Četla se úplně sama. Mě rozhodně bavila a nemám co bych vytkla. Prostě vandrák z trávníku neměl chybu.

22.10.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Dávám jedinou radu: Nečtěte knížku, pokud druhý den brzo ráno vztáváte do práce. Já četla do noci a nemohla knížku odložit, dokud nebudu na konci :-). A pak to ráno v práci byl děs :D. Jediným slovem STRHUJÍCÍ!!!! Opravdu velice krásný příběh dvou křehkých duší. S normálním erotickým románem bych to vůbec nesrovnávala. River měl opravdovou hloubku a byl dechberoucí... a to jsem se na začátku bála jaké to bude a byla jsem víc než v šoku jak skvělý příběh to byl a jak píše autorka, tak i mě se tento příběh vryl do srdce. A z toho epilogu? Jsem měla zástavu srdce, i když jsem si pořád říkala, že si autorka trošku utahuje :-) ale i tak to byl dokonalý zážitek. Můžu jedině vřele doporučit a pokud někdo váhá, tak neváhejte je to nádherný příběh.

18.04.2021 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Tento příběh byl naprosto dokonalý. Úplně mě dostal a to se mi teda moc číst nechtěl. Měla jsem co dělat, abych na konci nebrečela jak želva. Rozhodně běžím pro druhý díl. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat a snad bude i ten happyend :-)

14.06.2017 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Musím souhlasit s níže uvedeným komentářem, že série Off - Campus je prostě top a Lov mi přijde o kapku méně skvělý. I přesto jsem četla až do rána a byla moc zvědavá, jak to dopadne. Na Fitziho jsem se opravdu těšila a jsem zvědavá na další díl. Doufám, že to vyhraje Holis a v dalším díle bych chtěla Huntera ( trošku to připomíná Logana, nemyslite? ) :-) už teď se těším :-)

04.05.2019 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Bylo skvělé číst jeden příběh dvakrát, akorát z druhého pohledu, moc jsem si to užila stejně jako první díl a stejně tak jsem měla slzy na krajíčku, hlavně když Dean zjistil proč se jeho sestra zabila a zlomilo ho to. A nejvíc na tom všem je, že podobné příběhy se opravdu dějí, akorát nemají moc šťastné konce...

25.07.2017 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

(SPOILER) Tenhle díl i když se čte dobře, tak se mi líbil ze všech nejméně. Asi už jsem moc stará na problémy typu malého sebevědomí u Tay. Vyzrálá žena by své křivky považovala za přednost nikoli nedostatek. Tohle chování mi zkrátka přišlo ještě nevyzrálé a to samé jsem měla i u Connora s dětským řešením jeho problémů.. Ale i tak jsem si oba oblíbila a jsem ráda, že jsem knížku přidala do své sbírky hokejistů.

20.01.2022 4 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Tato knížka byla nejlepší, kterou jsem od autorky četla. Moc se mi líbil příběh mladé ženy a dospělého muže, kteří našli k sobě lásku. Takhle si představuju dokonalou romantiku na chmurné dny. Za mě to bylo více romantické, než sexuální, i když toho sexu zde bylo také dostatek. Sama vím, jaký je člověk v devatenácti a pak, když už mu ke třicítce. Za mě úplně dokonalá postava Francesky, která ještě tápe životem. Knížka se četla sama a chvílemi jsem byla opravdu dojatá.

27.10.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Kapitoly Caina z minulosti se mi ze začátku četly poněkud špatně, ale jak děj utíkal a prolínal se, tak jsem byla čím dál víc zvědavá a to rozuzlení prostě bylo úplně skvělé. I když jsem tušila, co se dělo už po pár kapitolách, tak konec jsem si nedokázala představit. A co se týkalo Rachel a kapitol současnosti, tak ty jsem si užívala od začátku do konce. Takové milé počtení na jedno odpoledne.

18.08.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Ze začátku na pár stránkách jsem si říkala ,,To si snad dělá srandu?'' Opak byl ale pravdou. Po překonání těch pár stránek jsem se do příběhu úplně ponořila a jaké velké překvapení nastalo, když jsem zjistila, že to není klasický erotický román, ale naprosto romantická knížka. Navíc jsem se s hlavním hrdinou naprosto ztotožnila, když jsem před nějakou dobou řešila stejný problém. Naprosto skvělý příběh, který nenechal mě oči suché. Pokud chcete oddych od neustálých sexuálních scén a opravdový vztah mezi dvěma zamilovanými, tak jedině můžu doporučit. Za den jsem měla přečteno.

31.07.2021 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Miluju takové příběhy, jednoduché u kterých se odreaguju. Děj plynul rychle a na můj vkus konec mohl být delší. Jinak si vůbec nestěžuji a vřele doporučuji. Já se skvěle bavila :-)

13.09.2018 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Byl to moc krásný romantický příběh. Sice jedna část je víc než předvídatelná, ale na celkovém dojmu to vůbec neubírá. Tedy za mě klasický erotický román to není, je tam hodně romantiky, i když to mezi hlavními hrdiny jiskří a příběh je opravdu sladký. tato knížka mi vyloudila nejeden úsměv na tváři. Jen jedinou poznámku bych měla, nemohla jsem si zvyknout na jméno hlavního hrdiny, prostě mi k němu nešlo, ale na konci už jsem se s tím smířila a dokonale si to užila. Pokud vaše dušička prahne pro trochu romantiky, je tato knížka naprosto ideální. Za mě mohu jen doporučit.

13.11.2021 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Příběh se čte moc dobře. Oba hlavní hrdinové jsou velmi sympatičtí. Přijde mi to jako taková pohádka na dobrou noc. V jedné části jsem si říkala, že je to na mě fakt přeslazené, ale konec to opět vylepšil, takže dávám 5*, ale mé hodnocení je tak 90%. Jinak doporučuji.

07.10.2021 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Knížky od Elle miluju, ale téhle jsem se dlouho záměrně vyhýbala. Upřímně mě vůbec nelákalo číst o dvou klucích. Jsem nesmírně ráda, že jsem se k tomu dokopala, Elle mě opět nezklamala a z tématu dvou mužů udělala naprosto sexy počtení dvou přitažlivých rošťáků a za mě lechtivé scény byly opravdu LECHTIVÉ....Navíc to bylo opravdu vtipné a přezdívka humříkraťasy neměla chybu. Přečetla jsem jí na jeden zátah a můžu jedině doporučit, co jiného se může stát, že jí odložíte? Já jí odložila teda až na úplném konci. Už se moc těším, až si přečtu On a My.

31.08.2021 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Další opravdu povedený příběh od spisovatelky. Řekla bych, že se mi snad i líbil více než předchozí díla, která jsem četla. Sice podle anotace jsem čekala samotný sex od začátku, ale pěkně jsem se spletla. Dokonce mě příběh i dojal. Za dva večery není co číst, takže vřele doporučuji. Na odreagování je naprosto ideální.

22.08.2021 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Skvělá oddychovka na škaredé počasí.. První polovina je hodně vtipná, druhá půlka už je vážnější, ale i přesto pohodovka...

16.10.2020 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Já jsem naprosto spokojená :-). Logan je prostě poklad. Možná mi první díl přišel skvělý a druhý byl o malinko jinde, ale taky byl báječný. Jediné co bych vytkla, že to brzy skončilo, takže jdu na třetí díl. Nějak mě to hokejové prostředí chytlo. :-)

10.10.2018 5 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Myslím, že musím nesouhlasit. Chudoba je velice reálná, ale zbytek už byl trošku nadnesený, i když moc dojemný a krásný. Konečně série, kde nejsou pracháči, ale obyčejní lidé :-) za mě prostě dokonalost sama :-)

11.02.2018 5 z 5