Evule114 Evule114 komentáře u knih

Smrtící touha Smrtící touha Keri Arthur

Keri opět zabodovala. Mám dojem, že díl od dílu je lepší a lepší. Moc si přeji, aby Kye zkřížil cestu Riley v dalších dílech. Necháme se překvapit. Za mě rozhodně super.

01.01.2020 5 z 5

Bouří prokletá Bouří prokletá Patricia Briggs

Musím říct, že tenhle díl pro mě nebyl tak waw jako předešlé. Ale byl taky skvělý. Dlouhé ticho se mi líbilo mnohem více. Ale rozhodně se těším na další díly. I když si myslím, že tenhle díl byl slabší, tak pořád to bylo skvělé počtení. :-) Vřele doporučuji.

01.01.2020 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Musím souhlasit s níže uvedeným komentářem, že série Off - Campus je prostě top a Lov mi přijde o kapku méně skvělý. I přesto jsem četla až do rána a byla moc zvědavá, jak to dopadne. Na Fitziho jsem se opravdu těšila a jsem zvědavá na další díl. Doufám, že to vyhraje Holis a v dalším díle bych chtěla Huntera ( trošku to připomíná Logana, nemyslite? ) :-) už teď se těším :-)

04.05.2019 5 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

U druhého dílu mi bylo jasné, co se stane hned na začátku a už se mi do čtení až tak nechtělo, ale nakonec zvědavost byla silnější a i druhý díl jsem si užila :-)

24.04.2019 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Nemám k této knížce žádné výhrady, na odreagování byla skvělá a vtipně napsaná. Víc nemusím dodávat. Někoho mohl styl psaní štvát, u mě to bylo ale naopak...

24.04.2019 5 z 5

Lovci monster s.r.o. Lovci monster s.r.o. Larry Correia

Musím hned na úvod přiznat, že popis zbraní mi nic neříkal :D, ale jinak to bylo super počtení, moc se mi to líbilo :-), ale kdybych to četla znovu, tak nevím, jestli bych z toho byla až tak unešená. Akce tam bylo hoooooodně a dost postav jsem si oblíbila, takže se těším na další díl. A musím dodat, že občas tam vtipné hlášky opravdu byly. Hlavně mě pobavil dopis na konci knihy :-).

14.04.2019 5 z 5

Jasným plamenem Jasným plamenem Patricia Briggs

Ze začátku jsem bojovala s tím číst, nebo ne. Je to dlouhá doba, co jsem četla Annu a Charlese naposled, ale příběhy Patricie miluju, tak jsem po troškách začala. Chyběl mi tam Bran a musím přiznat, že na mě to působilo jako nejslabší, Dlouhé ticho bylo mnohem lepší. I tak jsem si to nakonec moc užila a musím přiznat, že Leah, kterou jsem nenáviděla od první zmínky o ní vůbec, tak tady se mi začala líbit.

19.02.2019 5 z 5

Mráz nebo noc Mráz nebo noc Sara Raasch

Za mě krásné zakončení, akorát jsem si přála více toho konce. Vždy když mě příběh pohltí, tak chci delší konec, abych věděla, jak se hrdinům daří. Jen jedna malá poznámka, nevím proč jsem si myslela, že sir nakonec přežije, tak toho jsem se nedočkala. Akorát ze začátku jsem měla problém si vzpomenout, kdo byl Theron a ani nevím, jestli to píšu dobře, tak se omlouvám :D a pak jsem si říkala, jak jsem mohla zapomenout, no to je tak, když čtu některé díly s odstupem... za mě ale skvělé ukončení magie :-) nemám co vytknout, jen to, že umírali až moc mí oblíbenci....

16.11.2018 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Moc se omlouvám všem nadšenkyním, ale oproti prvnímu dílu mě druhý naprosto zklamal. Dva měsíce jsem se přemáhala, abych jí dočetla, protože nerada vracím něco nedočteného, ale tohle mě naprosto odrovnalo. Rozhodovala jsem se jestli dát dvě, nebo tři hvězdičky. Tři si to opravdu nezaslouží a dvě jsou zas málo. Z Eden se s prominutím stala opravdu žárlivá saň, která podvádí a nepřišlo mi, že by Tyler nějak dospěl během roku díky tomu konci a co předvedla Tiffani? To jako fakt? Paní spisovatelka asi neměla co jiného nabídnout, než tuhle trapárnu. Chápu, že se tohle může líbit mladým čtenářkám, mít o pár let méně, tak nejsem asi tak kritická. Větší polovina se mi četla opravdu těžce, pak to bylo lepší a ten konec to opět zkazil. Ale vážně mi přijde, že autorka žije v jiném světě, přece se tak dva dospělí lidé nechovají, pochopím to ještě v 16, ale tohle opravdu nee.. Ze zvědavosti si přečtu nespíš i třetí díl. Tak snad se to zlepší.

07.11.2018 3 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Já patřím k nadšencům, kterým se i poslední díl moc líbí. Taky bych možná byla nejistá, kdybych byla na takovém místě. Štěstí, že už nejsem v tom věku, stačí pár let navíc a hned vše vidíte jinak :-) a hlavně jsem ráda za to, že nežiju v Americe, ale v Česku. Jinak bych byla možná víc v háji, než naše hrdinka ;-)

27.10.2018 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Další naprostá pecka u které jsem se víc než bavila :-) jen jsem na sebe naštvaná, že jsem jí odkládala, ale nechtěla jsem být hamoun jako u předešlých dílů a přečíst knížku za odpoledne, protože je to tak chytlavé. Už se těším, až jí přečtu znovu. Rozhodně doporučuji a teď jdu na poslední díl, abych si mohla udělat obrázek i na Tuckera :-)

26.10.2018 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Já jsem naprosto spokojená :-). Logan je prostě poklad. Možná mi první díl přišel skvělý a druhý byl o malinko jinde, ale taky byl báječný. Jediné co bych vytkla, že to brzy skončilo, takže jdu na třetí díl. Nějak mě to hokejové prostředí chytlo. :-)

10.10.2018 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

První díl byl opravdu čtivý, až na pár věcí, které byly přitažené za vlasy. Ale to už je názor každé z nás. Rozhodně jsem ale četla lepší knížku s podobnou tématikou, takže plný počet dát nemohu, rozhodně ale můžu doporučit.

08.10.2018 4 z 5

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Na oddych je to fajn, opět jsem nějaké odstavce přeskočila, neměla jsem náladu číst, jak autorka zdlouhavě popisuje, co jeden pro druhého znamená. Ona snad z větší části dělala jen to. A jak to bývá, tak to bylo přitažené za vlasy. Všechny ženy, co rodily mi dají za pravdu. Popis porodu se opravdu nezdařil, raději měl být vynechaný... toť můj názor :-)

27.09.2018 3 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Tak waw na tuhle knížku rozhodně napsat nemůžu :-(. Upřímně nesnáším překlady, které jsou ve třetí osobě, i když u některých knížek, které jsem četla to bylo vítané, nakonec jsem si i zde zvykla, ale rozhodně jsem si z děje na zadek nesedla. Nechci být až tak zlá, četla se relativně dobře, i když jsem nějaké odstavce přeskakovala a to jsem nechápala, jak to někdo může dělat, teď už jim rozumím. Každopádně mě tady milostné scény štvaly a hlavně je jsem přeskakovala, i když jindy si je užívám a děj taky není nic převratného.
Abych to zakončila, tak na deštivé odpoledne do postele je to dobrá knížka, ale opět podotýkám dobrá... nic extra nečekejte

27.09.2018 3 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Miluju takové příběhy, jednoduché u kterých se odreaguju. Děj plynul rychle a na můj vkus konec mohl být delší. Jinak si vůbec nestěžuji a vřele doporučuji. Já se skvěle bavila :-)

13.09.2018 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Konečně se mi splnil sen a Brooke někdo odrovnal. Kdo to byl jsem věděla hned o první zmínce. Jen mi krapet vadilo, že to odhalení trvá tak dlouho, ale za mě parádní jízda, moc se mi to líbilo. Jen Dinu asi opravdu ráda mít nebudu. Těším na další díl :-) konečně si vychutnám svého oblíbence.

10.09.2018 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Nevím proč, ale chtěla jsem zabít jak Dinu, tak Brooke. Obě mě strašně štvaly. Každopádně Royaly jsem si oblíbila, hlavně tedy Eastona. Nevím proč mi tak přirostl k srdci. Pro mě to čtivé bylo až tak, že za odpoledne jsem měla přečteno :-). Rozhodně si myslím, že je to psané pro mladší čtenářky, ale mě to nadchlo. Hlavně mě bavily pohledy obou. Nemám co dodat..

10.09.2018 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Přidávám se k ostatním, taky za odpoledne přečteno. Rozhodně čtivé, napínavé, vtipné, dokonce i smutné a ten konec? Štěstí, že mám po ruce hned druhý díl :-) a jsem neskutečně zvědavá, co bude v těch ostatních, když je jich pět :-)

06.09.2018 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Kdyby děvčata napsala další díl o jednom členovi z Torronta, tak bych neváhala a četla. Opravdu i druhý díl byl zábavný a taky za odpoledne přečtený :-)

06.09.2018 5 z 5