Evule114 Evule114 komentáře u knih

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Musím říci, že jsem měla obavy z krimi prostředí, protože ho celkově nemám ráda, ale byla jsem víc než mile překvapena. Kniha měla spád, skvěle se četla, byla velmi vtipná a mě se moc líbila.

24.02.2021 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Druhý díl byl ještě emotivnější než první a já mám pocit po přečtení, že jsem si vyřvala oči :D ale pro mě to stálo za to. Moc se mi druhý díl líbil, neměl chybu.

20.02.2021 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Tenhle příběh mě naprosto bavil, smála jsem se i plakala, pro mě byl hodně emotivní a skvělý, nemohla jsem se od něj odtrhnout... a pravda je, že u erotického románu čekáte hodně lechtivých scén, ale zde jsem se na ně těšila, protože zde bylo více děje, jak sexu, a proto se mi tak skvěle četla :-)

20.02.2021 5 z 5

Kouřový démon Kouřový démon Patricia Briggs

Stylu psaní Patricie jsem naprosto propadla a skvěle si užila další díl. Moc se těším na pokračování. Taky doufám, že se dočkám toho, aby Mercy a Adam měli potomka. Necháme se překvapit...

13.02.2021 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Kdybych Božského četla hned po ostatních, tak bych rozhodně dala 5 hvězdiček, ale četla jsem to s větším odstupem, takže se mi bohužel předchozí hrdinové moc nevybavovali, ale kvůli tomu hvězdičku dolů nedávám. Moc se mi líbil začátek, který byl pro mě neuvěřitelně vtipný, ale později mi v knize scházelo více vtipu. Proto nedám plný počet, ale i tak příběh byl super.

12.02.2021 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Do zatraceného Helu!!! To byla ale jízda.. sice začátek se četl trošku hůře díky mnoha postav, ale člověk se rychle zorientuje a příběh ho naprosto pohltí. Sarah se opravdu vyznamenala s novým světem, naprosto mě dostala. Už samým začátkem, kdy si oblíbíte postavy, tak je zamorduje. Nechci prozrazovat mnoho, ale některé mi přirostly opravdu k srdci a musela jsem rozdýchat, že v pokračování nebudou. Navíc tolik zvratů, které se staly, vůbec jsem tomu nemohla uveřit, že postavu kterou milujete, pak v jiné části nenávidíte a na konci ji opět milujete a musíte se s ní rozloučit. Prostě nemám slov... jestli další díl od Sarah bude lepší než tenhle, tak to opravdu nepřežiju.. Teď s hrůzou, nedočkavostí a netrpělivostí budu čekat na další díl...

26.10.2020 5 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Moje první Kotletovla ve mě budí trošku rozporné myšlenky. Nevím zda u mě byly kratší povídky spíš na škodu. Mám ráda jedno řešení, které trvá celou knihu a ne vytáhnout bouchačkou a je to, ale v závěru se mi četla dobře a já chtěla vědět, co bude dál, když jsem si na styl přivykla. Jen co musím dodat raději jsem ji balila do novin, když jsem jela autobusem, abych zabránila čumilům. Jinak fajn počtení. Nejvíc se mi líbilo, jakou si našel partnerku a těším se na další díly.

22.10.2020 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Skvělá oddychovka na škaredé počasí.. První polovina je hodně vtipná, druhá půlka už je vážnější, ale i přesto pohodovka...

16.10.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Musím říci, že tento díl mi přišel nejméně propracovaný oproti předešlým, ale i tak se četl skvěle a já dočetla opravdu s oteklýma očima... Tak moc mě příběh Sawyer a Issaca naprosto vzal za srdce. Chtěla bych jich o kousek více.. Zamilovala jsem se do mimoně a Sawyer se vůbec nedivím, že se jí stalo totéž.. Nemám co jíného bych dodala, akorát tu farmu mám opravdu živě v paměti.. vřele doporučuji

11.10.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Spencer a Dawn byli naprosto skvělí, druhý díl byl rozhodně lepší než první a také se lépe četl s partou, kterou člověk už zná. Tahle banda se mi zkrátka líbí. Akorát zas ten konec mohl být delší, připadájí mi useknuté, asi nám autorka nechává volnost pro představivost.

09.10.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Musím se přiznat, že tentokrát se mi některé postavy pletly, než jsem si zvykla a také bych byla moc ráda, kdyby konec byl delší. Jinak se mi příběh moc líbil.

09.10.2020 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Úplně můj top to není, ale hezký příběh to je. Na chmurné odpoledne doporučuji. Mě osobně tam vadily dvě věci, ale nebudu je vypisovat, abych zbytečně neodrazovala, je to jen věc názoru, ale jsem vážně na pochybách, zda budu číst i druhý díl kvůli těm dvěma věcem, které jsou i v dílu druhém... no uvidím... každopádně super oddychovka, erotický román to určitě je, ale mám ráda eroťárny u kterých se zasměju, tady jsem bohužel plakala...

04.10.2020 4 z 5

Magie vítězí Magie vítězí Ilona Andrews

Nemůžu uvěřit, že jsme na konci. Kate se mi zdála díl od dílu lepší a lepší a nechce se mi s ní loučit. Bavila mě i rozplakala. Budou mi ty její fórky chybět a z malého Conlana jsem šla prostě do kolen. Poslední díl byl za mě naprosto nejlepší a zasloužil by si hvězdiček přímo deset.. Těším se, až se k celé sérii vrátím a nebudu muset čekat na vydání dalšího dílu. Za mě naprosto skvělá série.

29.09.2020 5 z 5

Racer Racer Katy Evans

Racer je pořádný rebel a mě se moc jeho příběh líbil. Nemůžou říci, jestli Remy byl lepší, protože už je to dávno, co jsem ho četla, ale řekla bych, že to bylo stejně dobré. Vedlejší postavy bych tam více nedávala, za mě jich bylo akorát. Už se moc těším na další díl o Iris. Byla by sranda, kdyby byla s jedním s bratrů od Lanie, nejlépe s Adrianem, ale myslím, že nás Katy překvapí něčím novým.

17.09.2020 5 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Sice Legendu jsem četla s Hoooooodně velkým rozestupem od předešlých dílů, ale i tak byl skvělý a vůbec mi nevadila ta odluka, protože Remyho jsem si pamatovala, jak kdybych ho četla včera. Celou sérii vřele doporučuji, je opravdu povedená. Teď už se jdu vrhnout na Racera, na toho se opravdu těším :-)

14.09.2020 5 z 5

Ohnivý cejch Ohnivý cejch Nalini Singh

Další skvělý díl. Musím říct, že zatím teda nejlepší. Tenhle pár mě nejvíc bavil. Byl dokonalý. Hlavně jsem zvědavá na pokračování a jak se to bude dál vyvíjet. A taky se moc těším na Haweka, toho si opravdu vychutnám..

04.09.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Souhlasím s některými názory,že Ellie umí psát daleko lépe. Taky se mi zdálo, že konec by si zasloužil lepší zpracovaní. S dějem jsem byla spokojená, ale co mi opravdu vadilo bylo to, že děj se prakticky odehrál ve čtrnácti dnech.. To mě opravdu štvalo, protože Ellie umí psát skvělé knížky dějově i časově propracovanější, ale i tak jsem byla spokojená. Co dodat? Opravdu pohádka pro ženy :-)

02.09.2020 4 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

Jak to někdy bývá, zkrátka první díl je top a další díly už nejsou tak dobré. V tomto případě to platí i u této knížky, Nemůžu říci, že bych nebyla spokojená. četla se skvěle, ale zkrátka první díl se mi líbil o hodně více. V tomto případě bych byla mnohem radši za vlčí díl :-) ale i tak jsem se pobavila.

02.09.2020 4 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

(SPOILER) Nevím jak nejlépe popsat pocity ze závěrečné knížky. Na začátku jsem měla pocit, že ji v životě nedočtu :D Po dvou dnech, tunu posmrkaných kapesníků, opuchlých očích jsem konečně dospěla ke samotnému konci. Musím se přiznat, že jsem pár odstavců přeskočila, ale opravdu jen pár. Mučení a bitvy mi nedělají vůbec dobře. Jsem ráda, že jsem se s postavami loučila pro jejich lepší svět a je mi smutno, že nebudu vědět, jak obnovují svá království a vychovávají děti. A Manon a Dorian? Proč tahle část musela zůstat otevřená? A tak jsem brečela, když Gavriel umřel a už se neschledal s Aedionem :-( no jo, ja vím... Nějaká oběť musela být :-( každopádně až budete číst, doporučuji mít u sebe zásobu kapesniků..

16.08.2020 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Musím se přiznat, že jsem Nesryn v předchozích dílech neměla až tak v lásce jako ostatní, ale v předposledním díle mi přirostla k srdci. Bála jsem se, že mě tento díl nebude bavit, ale naproto jsem se spletla a vřele doporučuji :-) a k Chaolovi nemám co dodávat. Nesryn mi od začátku k němu neseděla, ale teď jsem velmi spokojená :-)

16.08.2020 5 z 5