Evisis Evisis komentáře u knih

Zajímavý děj, skvělé postavy, úžasná atmosféra a napětí a perfektní styl psaní... Kniha mě velmi mile překvapila :).

23.01.2017 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Od Tolkiena moje první knížka a musím říct, že mě mrzí, že jsem se k ní nedostala už dříve. Pokaždé, když shlédnu film a až poté si přečtu knihu, přicházím o takovou tu představu, jak určité místo, osoba vypadá, ale u Pána prstenů jsem velice spokojená, že tomu tak nebylo.
Jen jsem se malinko ztrácela ve jménech a názvech, jelikož jsem často nebyla schopna si je zapamatovat. :D

26.12.2016 5 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Kniha mě zaujala příběhem, dobře se mi četla a dokázala mě velmi dobře vtáhnout do děje. Jen ty skoky v čase mě občas trochu zmátly.

17.12.2016 5 z 5

Vyděděnci Vyděděnci John Flanagan

Kniha má zajímavý příběh, dobře se mi četla a opravdu mne nadchla. Flanagan je skvělý autor a knihy od něj se čtou skoro samy. Sice mám po přečtení Hraničářova učně tendenci zaměňovat nějaká ta jména, ale to už je vedlejší :D. Určitě doporučuji. :)

01.12.2016 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Na knihu jsem narazila pouze náhodou a jelikož jsem zrovna neměla co číst, sáhla jsem po ní. Teď nemůžu říct nic jiného než že toho opravdu nelituji. Flanagan má skvělý styl psaní a člověk si často připadá, že stojí přímo vedle hrdinů této knihy. Ten požitek při čtení je k nezaplacení. :)

24.11.2016 5 z 5