evik75 evik75 komentáře u knih

Důvěřuj mi, lásko Důvěřuj mi, lásko Cindy Gerard

Hezký romantický příběh, ke kterému se jistě někdy znovu vrátím.

06.12.2020 3 z 5

Tajemství lady Gwyn Tajemství lady Gwyn Sabrina Jeffries

Na můj vkus trochu moc postav, ve kterých jsem se ze začátku hůře orientovala, takže jsem se párkrát vrátila k rodokmenu nastíněném na začátku knihy. Ale jinak je to příjemný romantický příběh.

31.10.2020 3 z 5

Náhodně hraběnkou Náhodně hraběnkou Valerie Bowman

Z tohoto příběhu jsem byla celkem zklamaná. Zpracování záměny identit a průběh oné domácí sešlosti mě moc nebavil a celé mi to přišlo takové hloupé. Nechápala jsem, že postava Cassandry se nechala tak lehce do této nesmyslné šarády vtáhnout a radši nejednala podle vlastního uvážení. Rozhodně se mi více líbil první díl.

11.07.2020 2 z 5

Divoká hraběnka Divoká hraběnka Hannah Howell

Hezký romantický příběh se vším, co k tomu patří.

01.03.2020 3 z 5

Srdce z rubínu Srdce z rubínu Gabriele Marie Schuster

Kniha se mi líbila, ale mám raději příběhy s větším napětím a jiskřením mezi hlavními hrdiny.

20.09.2019 3 z 5

Svádění knížete Svádění knížete Patricia Grasso

Hezký příběh hlavních hrdinů a milý byl i ten vedlejší, který se týkal přítelkyně hlavní hrdinky. Takže tak trochu balení 2 v 1. Fajn čtení pro příjemnou relaxaci.

18.05.2019 3 z 5

Milenka Milenka Amanda Quick (p)

Příběh nebyl špatný, ale četla jsem od autorky lepší knihy.

03.11.2018 3 z 5

Květ lásky Květ lásky Amanda Quick (p)

Opět jedna hezká romance pro příjemně strávený večer.

03.11.2018 3 z 5

Ukradené srdce Ukradené srdce Adele Ashworth

Kniha se mi líbila a doporučuji všem, kteří mají rádi romantické příběhy. Snad jen, že jsem čekala živější a více vzrušující reakci od hlavní hrdinky, když se dozvěděla o skutečné identitě Černého rytíře.

18.09.2018 4 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Kniha byla dobrá, autor opět nešetřil co do bolesti a utrpení oběti ve svém příběhu a jím zvolené téma uchopil bez jakýchkoli pardonů. Přesto se mi první kniha Bílé kosti líbila více a přečetla jsem ji téměř jedním dechem, tato mě ale tak nepohltila.

18.09.2018 4 z 5

Trochu nebezpeční Trochu nebezpeční Mary Balogh

Z počátku jsem se do příběhu nemohla začíst a říkala jsem si, že knihu po přečtění prodám, snad to bylo tím, že v ní není tolik slovních přestřelek mezi hlavními hrdiny, které mám tak ráda. Přesto jsem se do příběhu nakonec krásně začetla a hltala až do konce. Určitě ho doporučuji :-)

09.09.2018 3 z 5

Otrokyně Otrokyně Johanna Lindsey

Hezké čtení pro příjemně strávený večer.

18.06.2018 3 z 5

Království za polibek Království za polibek Teresa Medeiros

Chviličku mi trvalo, než jsem se do knížky začetla, ale pak se příběh velice líbil. Děj měl spád a přestože se dalo čekat, že to skončí happyendem, byly chvíle, kdy jsem si tím nebyla úplně jistá. Určitě doporučuji.

01.02.2018 4 z 5

Habsburkové bez iluzí Habsburkové bez iluzí Christian Dickinger

Zajímavé čtení o známých i méně známých členech habsburského rodu.

13.01.2018 3 z 5

Černé ovce Wittelsbachů Černé ovce Wittelsbachů Christian Dickinger

Kniha byla zajímavá a dobře se četla. Pokud máte rádi historii, doporučuji.

29.11.2017 3 z 5

Spojeni osudem Spojeni osudem Meagan McKinney

Moje oblíbená autorka opět nezklamala. Další krásný příběh, ke kterému se budu vracet.

21.09.2017 4 z 5

Zkrocení šarmantního rebela Zkrocení šarmantního rebela Suzanne Enoch

Kniha mě nijak zvlášť nezaujala, ale nakonec jsem ji přečetla. Pro mě tam chybělo to pravé jiskření, vtipné dialogy a popichování se mezi hlavními hrdiny.

15.01.2017 2 z 5

Plamen v srdci Plamen v srdci Suzanne Enoch

Zajímavý nápad s dívkou, která se chce alespoň na nějakou chvíli uvolnit z pout tehdejších společenských pravidel a z neustálého dohledu svých bratrů, navíc za pomoci největšího zhýralce. Mezi oběma hlavními hrdiny to správně jiskřilo, povedené byly i dialogy. Jen bych snad vynechala některá místa s úvahami hrdinky o svobodě, které se mi zdály, že se v podstatě opakují.

06.01.2017 4 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Moc pěkný příběh, který nepostrádal humor ani napětí. Určitě si tuto knížku v budoucnu přečtu znovu.

23.10.2016 4 z 5

Hraběnka Hraběnka Catherine Coulter

Přestože vyprávění v "ich formě" není úplně můj šálek kávy, byla jsem překvapena, jak dobře se mi kniha nakonec četla. Příběh v sobě spojoval romantiku s napětím, vzniklým díky detektivní zápletce. Pro mě by tam však té romantiky mohlo být o trochu více.

27.09.2016 4 z 5