evik_svistik evik_svistik komentáře u knih

Africká mise Africká mise Robert Karjel

Docela fajn četba, vybráno kvůli čtenářské výzvě, takže jsem neměla moc velká očekávání, ale ono to nebylo vůbec špatné. Sice ne TOP, ale i tak můžu říct, že za přečtení to stojí.

16.12.2020 4 z 5

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Za mě takové to neurazí, nenadchne, konec to trochu vylepšil, čte se to dobře, ale na plný počet hvězdiček to není.

29.11.2020 4 z 5

Jedináček Jedináček Mie So (p)

Mrazivé a temné, velmi čtivé, za mě povedené.

24.11.2020 5 z 5

Ztracené holky Ztracené holky Alex Marwood

Kniha se mi do rukou dostala spíše náhodou, tudíž jsem neměla ani nějaká velká očekávání. Byla jsem však velmi mile překvapena, dvě časové linie mám ráda, navíc měla kniha to správné napětí až do konce. Za mě velice povedené!

24.09.2020 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Styl psaní mi maximálně vyhovoval, hlavní hrdinky mi byly sympatické, přečteno jedním dechem. Pro mě taková příjemná detektivní jednohubka.

06.06.2020 5 z 5

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

Zatím nejpovedenější díl, konečně děj nabírá na obrátkách a napětí se dá místy krájet. K naprosté dokonalosti mi opět chybí pouze mapa pro lepší orientaci, jinak zcela perfektní!

11.05.2020 5 z 5

Andílek Andílek Mary Kubica

Četla jsem od autorky již dvě knihy a nebyla jsem z nich nějak moc nadšená, tato byla do třetice, tak nějak s nadějí, že to bude lepší a opravdu bylo. Byla jsem konečně napnutá, četlo se to moc dobře, některé situace byly trochu předvídatelné, ale i tak mi to neubralo na dobrém pocitu z přečtené knihy. Jsem spokojená.

16.04.2020 5 z 5

Neplakej Neplakej Mary Kubica

Začátek byl poněkud pomalejší, nebylo to takové to, že vás to chytne od první stránky a nepustí. Konec byl už lepší a nečekanější, celkově hodnotím knihu jako povedenou, ale plný počet hvězdiček dát nemůžu.

06.03.2020 4 z 5

Jsem zpět Jsem zpět Brenda Novak

Ještě lepší než první díl, jen doufám, že se dočkáme dalšího dílu, ten je totiž naprostá nutnost!!!

27.02.2020 5 z 5

Lži, dokud můžeš Lži, dokud můžeš Mary Kubica

Kniha mě vtáhla od začátku, ale konec byl napínavý sešup, moc povedené!

15.01.2020 5 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Přestože od první kapitoly bylo jasné, jak to dopadne, podařilo se autorce zachovat pořádnou dávku napětí a udržet si mou pozornost až do poslední kapitoly. Já jsem byla spokojená.

16.10.2019 5 z 5

Nezavírej oči Nezavírej oči Holly Seddon

Kniha se mi velmi dobře četla, vyhovovalo mi střídání minulosti a přítomnosti, pohled Robin a Sáry. Příjemně napínavé, sice bez nějakých extra dramatických a nečekaných zvratů, ale i tak jsem spokojená. Určitě zkusím i další knihu od Holly Seddon - Snaž se nedýchat.

22.08.2019 5 z 5

Štvanice Štvanice Janet Evanovich

Knížka se dobře čte, celkem mě bavila, ale je to taková odpočinkovka, nic extra překvapivého, co by čtenáře nějakým způsobem obohatilo.

19.08.2019 4 z 5

Dívka ve věži Dívka ve věži Katherine Arden

Dalo mi práci se začíst, kniha měla spád až tak někde od str. 200. Ani mě neláká další díl.

03.05.2024 3 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Za mě bohužel zklamání. Sice to mírně vylepšil konec, ale napínavá detektivka vypadá fakt jinak... Tohle se spíš táhlo...

13.05.2022 2 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Wooow, tak to jsem nečekala. Pohlcující napínavý příběh, nemám co vytknout.

21.04.2022 5 z 5

Nevěřte tomu Nevěřte tomu Charlie Donlea

Naprosto parádní napínavý příběh. Četlo se to samo, moc povedené.

18.04.2022 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Nejdříve se mi do tohoto dílu vůbec nechtělo, Chaol mi nepřišel dostatečně zajímavý, aby o něm byla celá kniha, jenže to jsem se děsně pletla, byl to pro mě nejlepší díl ze všech. Strašně moc mě to bavilo! Nechybělo tomu vůbec nic.

09.03.2022 5 z 5

Skoro normální rodina Skoro normální rodina Mattias Edvardsson

Kniha mě velmi bavila, dobře se četla, byla rozdělena do tří částí - otec, dcera a matka. Část dcera se mi líbila nejvíce a strašně mě štvalo, když skončila. Závěr knihy mírně překvapil.

04.02.2022 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Kniha byla skvělá, ale ze začátku se mi dost táhla a místy byla zdlouhavá.

30.12.2021 4 z 5