Evickar Evickar komentáře u knih

Mezi zloději Mezi zloději Douglas Hulick

Dávám 3 hvězdičky, ale kdybych na ní měla více času a nemusela ji neustále odkládat, tak věřím, že by si zasloužila i 4 hvězdy. Je to chlapské drsnější čtění, spousta detailů, díky kterým vám atmosféra přijde realističtější.

30.09.2013 3 z 5

Na základě komentářů jsem čekala hororové povídky, ale jak jsem četla a četla, tak jsem na ně nenarazila. Ano, povídka Jáma a kyvadlo byla napínavá, ale neřekla bych hororová. A povídka o orangutanovi? Při tom jsem se vážně nasmála. Mno, jako odpočinkové čtení bych řekla průměrné, ale horor nečekejte.

12.06.2013 3 z 5

Nádherné vykoupení Nádherné vykoupení Kami Garcia

Poslední díl rozhodně nebyl nejhorší! Byl velmi dobrý, ikdyž 1. a 3. se mi líbily více. Pěkně ukončený příběh, ne úplně růžový, čemuž dávám rozhodně plus. Moc se mi líbily akčnější pasáže, ze začátku poměrně nudné. U Leny to zachraňovalo opět duo Link a Ridley :-)

29.05.2013 4 z 5

Německy s úsměvem - Nově Německy s úsměvem - Nově Dana Drmlová

Tuto učebnici jsme měli na gymnáziu a musím říct, že se mi podle ní učilo skvěle. Dost cvičení + další cvičení v doplňkovém sešitě. Navíc jsem mluvila s jedním profesorem, který ji označil za nejlepší učebnici na němčinu (pracuji totiž v knihkupectví v oddělení s učebnicemi).

06.05.2013 5 z 5

Kniha nebyla špatná, ale přišla mi hodně monotonní a hororový nádech spíše postrádá. Jedná se o průměrnou nebo mírně nadprůmernou knihu s docela sympatickým mlaým hrdinou (ikdyž můj oblíbenec byl jasně neviditelný Millard), jejíž téma není v dnešní době nijak originální, ale na střibrném plátně by mohlo docela dobře obstát :-)

17.04.2013 3 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Tenhle díl mě po Sběrateli kostí a Tanečníkovi opravdu dost zklamal. Hlavního padoucha představuje 17lettý kluk s akné a neopětovanou láskou, jehož se všichni strašně moc bojí (dokonce i Lincoln Rhyme, což mi přišlo docela směšné, vzhledem k tomu, proti jakým zabijákům musel bojovat v předchozích dílech). Díl není špatný, ale prostě mě už ve třetině přestal bavit a stále se nemůžu přes něj prokousat. Tenhle díl mi přijde jako průměrná detektivka kteréhokoli jiného autora krimi.

26.03.2013 3 z 5

Levá ruka boží Levá ruka boží Paul Hoffman

Za celou knihu jsem si nezvykla na hlavního hrdinu, který je pro mě moc mladý a má už tolik životních zkušeností, až je to reálně nemožné. Kniha je podle mě, jakožto milovníka fantasy, průměrná, možná maličko nadprůměrná. Příběh se mi líbí, kniha se pěkně četla, jen úděl hlavního hrdiny je až moc nadsazený.

12.03.2013 3 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Musím přiznat, že hned na prvních stránkách jsem se rozbrečela jak malá holka. Utlačování ze strany macechy, ztráta nejlepší přítelkyně... V polovině knihy jsem se zasekla a poměrně dlouho mi trvalo než jsem se opět začetla, ale jinak moc pěkné dílo :-) Navíc miluju dobu, ve které se děj odehrává.

25.02.2013 4 z 5