Evelin2506 Evelin2506 komentáře u knih

Hana Mašková Hana Mašková Hana Kotíková

Četla jsem kvůli výzvě. O Haně Maškové jsem věděla jen z dokumentů a vždy jsem to vnímala spíše jako bulvár. Fotky se mi líbily, ale celkově kniha nic moc. Jako sportovkyně si Hana Mašková určitě zaslouží uznání.

26.09.2021 2 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Znepokojivé téma, opravdu je to tak jednoduché? Kniha se mi líbila a určitě si přečtu i další díly série.

17.09.2021 4 z 5

Vyměnit vodu květinám Vyměnit vodu květinám Valérie Perrin

Hezké, smutné čtení s nadějí v budoucnost.

29.08.2021 4 z 5

Hospoda Jamajka Hospoda Jamajka Daphne du Maurier

Klasika, která nikdy (většinou) nezklame. Četla jsem asi po třiceti letech a příběh se mi líbil víc,než jsem si vybavovala. Opět se potvrdilo - všechno je jinak.

29.08.2021 3 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Další díl - další napínavé čtení. Sérii Roberta Huntera rozhodně nikdy nečtu večer před spaním. Chování Angely v chráněném domě mě fakt štvalo. Rozhovor Roberta s vrahem v posledních kapitolách byl podle mě nejslabším místem celé knihy - nějak mi to tam nesedělo. Ale je to jen můj pocit a těším se na příští díl.

27.08.2021 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Vtipné, smutné a velmi lidské a dojemné. Myslím, že bych ve svém životě měla moc ráda "muže jménem Ove".

09.08.2021 4 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Knížka se mi líbila, četla jsem s pobavením a zároveň jsem jisté události probrečela...

26.07.2021 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Děsivé, napínavé a jako vždy překvapivé rozluštění.

25.06.2021 4 z 5

Bohové viny Bohové viny Michael Connelly

Moc se mi to líbilo. Vůbec jsem nevěděla, že je série Mickey Hallera.

25.06.2021 4 z 5

Chladná krev Chladná krev Lisa Jackson

Kniha na mě působila jako 2v1 - thriller a harlekýna. Část thrilleru měla vše, co od tohoto žánru očekávám a hezky se četla.

05.06.2021 3 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Knihu jsem přečetla během jediného víkendu. Až do konce jsem nevěděla, kdo je vrah.

02.06.2021

Ochránce Ochránce Lee Child

Příběh se mi líbil, ale konec nepřekvapil.

26.05.2021 3 z 5

Zlodějské ticho Zlodějské ticho Petra Nachtmanová

Čekala jsem něco víc. Hlavní hrdinka je v mém věku a vůbec jsem se dovedla naladit na stejnou vlnu. Pro mě nepochopitelný život.

26.05.2021 3 z 5

Vraždy s odstupem Vraždy s odstupem Michaela Mužíková

Asi v půlce jsem věděla,kdo je vrah a práce policistů nic moc.

24.04.2021 2 z 5

Poprava Poprava Yrsa Sigurðardóttir

Mě se kniha líbila a konec jsem musela vydýchat.

24.04.2021 4 z 5

Znám tvou minulost Znám tvou minulost J. D. Robb (p)

Vydařený díl.

16.04.2021

Temný proud Temný proud Lincoln Child

Napínavé čtení a zápletka z těch uvěřitelných. Kniha se četla hezky, chybělo mi podrobnější odhalení dvojitého agenta. Postava Constance je pro mě stále záhadou, ale možná za pár dílů rozklíčuji a pochopím. Nebo se vrátím k dílu, kde se objevila, přečtu znovu a pozorněji?

10.04.2021 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Jedná z mála knih, které čtu opakovaně.

14.02.2021 4 z 5

Všechno je dar Všechno je dar Natalie A. Rollko

Zajímavé čtení o životě a názorech Constantina Kinského. V roce 2018 jsem Žďárský zámek navštívila a bylo příjemné si tuto návštěvu připomenout.

01.01.2021 4 z 5

Katharinina šifra Katharinina šifra Jørn Lier Horst

Kniha se mi líbila, doporučuji.

26.12.2020 4 z 5