EvaSupovic EvaSupovic komentáře u knih

Našeptávač Našeptávač Alex North

Bože, jako matka dvou malých dětí jsem chvílemi měla až až teda. Bylo to velmi poutavé a velmi napínavé.

09.12.2020 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Super, moc jsrm se bavila.

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Skvělá kniha. Taková mňamka.

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Opět boží

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Super, jako všechny její knihy.

Svět poté Svět poté Susan Ee

Jelikož už jsem věděla z prvniho dílu na co můžu čekat, tak mě dvojka dostala stejně jako Pád. Nečekala jsem, že v knize o andělech by mohly lítat kusy krve a masa, ale i tohle podání mě celkem strhlo ke čtení až do posledního řádku. Zamilovala jsem si Raffeho stejně jako Penryn. Až na ten konec, přišel mi stále otevřený....

11.10.2020 5 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Tak to bylo teda andělské inferno teda....tohle jsem nečekala, ale kniha mě velmi překvapila. Těším se na pokračování.

11.10.2020 5 z 5

Květ železného stromu Květ železného stromu Laurie Forest

No ty bláho......tak dvojka ještě lepší než jednička. Ivana jsem si zamilovala stejně jako Ren. A už teď se nemůžu dočkat, jak to Garderiánům natřou. Tahle série rozhodně bude patřit mezi mé TOP

03.10.2020 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Wau....další skvělá Wardovka. Knihy této autorky prostě nejde nemilovat a každou další, která u nás vyjde vždy netrpělivě vyhlížím.

Past lží Past lží Tarryn Fisher

No teda, to byl celkem humus....jakožto matka dvou malých dětí, bylo pro mne čtení tohoto dílu někdy až moc, ale prostě to patří k celkovému dojmu z postav. Jsem zvědavá na pokračování. Celá tahle série je v podstatě o nezdravých závislostech, řekla bych někdy až psychických nemocí....

Dcera ztracených bohů Dcera ztracených bohů Alžběta Komrsková

Tak to tedy pane ku byla ale super jízda. Od začátku do konce jsem se nemohla odtrhnout od čtení až byl najednou konec. Velmi mě lákala myšlenka labyrintu a býka a tohle bylo fakticky povedené.

Objetí Objetí Jessica Shirvington

Vyhrála jsem oba díly v soutěži a musím říct, že po přečtení prvního dílu, jsem se s chutí pustila do dvojky.

22.09.2020 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Jako obvykle, skvělá zábava.

22.09.2020 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Krásná letní romance pro nenáročné.

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Tak Hříšné dopisy byly asi jedny z nejkrásnějších knih, co jsem četla. Tak moc citlivý příběh, až mě celou stáhl sebou a já to celé prožívala s nimi. Dokonce jsem si i pobrečela.

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Tak na Černou čarodějku jsem se moc těšila a fakt mě moc a moc překvapila. Těším se na pokračování a na ten různorodý svět plný kouzel a tajemna, jak mě zase pohltí.

06.09.2020 5 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

Tak dočetla jsem ji, ale musím přiznat, že tohle byla fakt taková oddechovka. Neříkám, že by mě nebavila, ale byl to takový průměr.

06.09.2020 4 z 5

Láska a jiné lži Láska a jiné lži Tarryn Fisher

Po přečtení této knihy jsem na konci nějak nevěděla hlavu patu, docela mě rozložila, ale vtáhla mě do sebe a těším se na další díl .

06.09.2020 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Další povedená "Mafia story".

Ghostwriter Ghostwriter Alessandra Torre

Velmi velmi silný příběh, již jsme podobný okusili už u Coleen Hoover. Každá trochu jiná a svým způsobem hodně surová. Každopádně jsem se začetla hned a pustilo mě to až na úplném konci.

11.08.2020 5 z 5