EvaHonsová EvaHonsová komentáře u knih

S orlem na zádech S orlem na zádech Iva Pekárková

Zajímavý příběh psaný na základě vlastní překladatelské činnosti, jak se člověk dozví nakonec z doslovu, který byl na celé knize nejzajímavější.

15.09.2023 3 z 5

Buď jako jednorožec – a ber život z té lepší stránky Buď jako jednorožec – a ber život z té lepší stránky Sarah Ford

Knížečka potěší a zlepší náladu. Vtipných 10 pravidel pro dobrý život.

05.08.2023 5 z 5

Kniha poukazuje na rozdíly v chování, jednání a vnímání muže a ženy. Vede k pochopení toho, co nelze změnit a jak vzájemně a láskyplně se mohou partneři respektovat.

30.05.2023 4 z 5

Cesta vášně Cesta vášně David Deida

Tato kniha má jako výplň velmi časté opakování vulgárních slov. Robert, válečný veterán z Vietnamu, je extrémní manipulátor s lidmi. Skupinka mladých lidí ho poslouchá na slovo...? Stále jsem čekala, že dojde k pozitivnímu zvratu. Knihu jsem však dočetla do konce, ale s obsahem nejsem v souznění. Razím heslo: Pokud jsou Ti nepříjemné nějaké projevy v lásce, tak je nedělej. Zraňuješ sebe i partnera. Z hlavy se nic vymazat nedá. Prožitky si neseme s sebou až do hrobu. Jednou narušený vztah již nelze opravit. Láska je ten druhý a je potřeba si ho vážit. Zkazit si láskyplný vztah na radu kohokoliv je naprostá bláhovost a nesoudnost.

13.02.2023 1 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Velmi příjemně čtivá romantická kniha na relaxaci. Více se mi od autorky líbilo Heřmánkové údolí.

13.02.2023 3 z 5

Dvojí svět Dvojí svět Danielle Steel

Průměrná kniha, zaobírá se bohatou smetánkou a moc člověka nikam neposouvá.

15.10.2022 2 z 5

Nejlepší ženská Nejlepší ženská Kristýna Pivodová

12 kriminálních případů, které se odehrály v Čechách.

07.08.2022 5 z 5