Eva_Skala99 Eva_Skala99 komentáře u knih

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Chris Carter je prostě bůh. Nejlepší série jakou jsem kdy četla, v tomto žánru. Doporučuji!

17.11.2022 5 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Pokud jste si mysleli, že první díl byl úžasný, tak na tento nemám slov. Tato kniha je něco skvostného. A ten konec? Jako co to sakra bylo?! Šup šup pro další díl. Už je v prodeji! Doporučuji!

17.11.2022 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Srdeční záležitost. Není to čtení pro každého. Ale kdo má rád román se sexuální tématikou, tak se zde určitě najde. Doporučuji!!

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Mona Kasten je prostě románová bohyně! Úžasný příběh, úžasná kniha. Čte se to samo. Hlavní aktéři vás chytnou za srdce a už nepustí, dokud nedojdete na konec příběhu. Doporučuji všem milovníkům románů.

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Přečteno jedním dechem. Kdo prahne po románu a sexu v knize, tak neváhejte ani chvíli. Toto je kniha přímo pro vás. Přečetla jsem za noc. Úžasné, dlouho jsem nečetla nic tak zatracené dobrého! Letím na další díl!

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

To byla jízda. Měla jsem ke knize jistá očekávání, a dej je překonal. Doporučuji Pokud se vám bude líbit, neváhejte sáhnout i po druhém díle Exodus, ten je ještě lepší.

02.11.2022 5 z 5

Tři něžná slůvka Tři něžná slůvka Nikki Sloane

Co dodat.. Tato autorka je prostě skvělá a ví jak upoutat pozornost čtenářek. Další díl byl opět skvělý a dokonalý. Doporučuji!

19.03.2024 5 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Čtivě napsáno, nechybí vášeň ani humor. Těším se na další díly a nemám co dodat. Opravdu skvělá kniha, co mě mile překvapila. Doporučuji!

25.01.2024 5 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Čtivě napsáno, stránky vám utíkají pod prsty ani nevíte jak. Příběh má pointu, skvělý motiv zakázané lásky a vášeň také nechybí. Rozhodně doporučuji a uvítám další knihy od této autorky!

01.01.2024 5 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Mona Kasten je bohyně románů, její série "Znovu" je a bude pro mě srdeční záležitost. Za mě je tato série malinko slabší, ale určitě stojí za přečtení. První díl byl dobrý, druhý chvalitebný, ale na třetí nemám hodnocení, protože byl zkrátka skvělý. Krásné završení celé série. Jediné co bych autorce vytkla, že se ve třetím díle věnovala i jiným postavám, které by si za mě zasloužily klidně další díl. I tak rozhodně doporučuji a těším se na další nové knihy od Mony.

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Mona Kasten je bohyně románů, její série "Znovu" je a bude pro mě srdeční záležitost. Za mě je tato série malinko slabší, ale určitě stojí za přečtení. Kniha se četla sama a těším se na další díl. Druhý díl mi přijde daleko lepší než ten první, jsem zvědavá na třetí, protože jak známe Monu, tak nás určitě nezklame! Doporučuji!

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Mona Kasten je bohyně románů, její série "Znovu" je a bude pro mě srdeční záležitost. Za mě je tato série malinko slabší, ale určitě stojí za přečtení. Kniha se četla sama a těším se na další díl. Doporučuji!

14.11.2023 5 z 5

Deeply Deeply Ava Reed (p)

Třetí, poslední díl za mě asi nejvíce citově napsán. První díl byl dost předvídatelný, druhý hodně humorný, ale třetí to byla nálož citů. Rozhodně doporučuji, a Avu Reed jsem si díky těmto knihám zamilovala, stejně jako Monu Kasten a jiné.

15.07.2023 5 z 5

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Čtivě napsaný příběh, postavy mě zaujaly po prvních pár stránkách. Autorka má styl a ví jak zaujmout čtenáře. Stylem je kniha hodně podobná autorkám jako je Mona Kasten nebo Ava Reed, které mám moc ráda. Určitě doporučuji a jdu na další díl!

15.07.2023 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Naprosto pohlcující kniha. Přečtená za noc. Vysoce návyková, hned jdu po dalším díle. Doporučuji a dávám plný počet hvězdiček.

24.06.2023 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Třetí díl nezklamal! Čtivě napsáno, skvělá zápletka. Romantika okořeněná sexem! Rozhodně doporučuji!

26.02.2023 5 z 5

Oddanost Oddanost Helen Hardt

Skvělá série! Čtivě napsáno, dobrá zápletka, okořeněné sexem, romantika také nechybí. Jediné co bych vytkla a bohužel dávám i dolů hodnocení je český překlad, kdy se používají výrazy jako "kotě" a "číča" pomalu v každé kapitole. Ruší to celkový efekt a je to velká škoda, jinak bych dala knize plný počet. Doporučuji!

26.02.2023 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Kniha předčila mé očekávání. Čtivě napsaná, zápletky dobře i chronologicky sepsány.
Je to tak trochu detektivka, plná napětí, okořeněná trochou peprných scén.
Kinga mě okouzlila už po pár kapitolách, je to jako by někdo popsal moje vystupování po celý život. Doporučuji!! Těším se na další díly.

18.02.2023 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Třetí závěrečný díl, úžasný jako předešlé dva! Dle mého názoru neměl takový spád, ale za to měl lepší zápletku, vývoj děje. Nemá žádné hluché místa, zkrátka krásně čtivě napsaná kniha. Doporučuji!

02.02.2023 5 z 5

Malvína Malvína Anna Szafrańska

Nemůžu říct, který díl je krásnější, jestli Liliana nebo Malvína. Obě ženy si prošly něčím zlým a snaží se o to začít znovu. Oba příběhy jsou krásné, čtivě napsané, a na konci máte problém zadržet slzy. Těším na třetí díl, který doufám bude napsán ve stejném duchu, jako předchozí dva. Doporučuji

26.12.2022 5 z 5