Eunike93 Eunike93 komentáře u knih

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Tolik jsem nad knihou ještě nenabrečela. Nevím proč, že by ten kůň?

09.05.2018 3 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Konec Léta mě oslovil hned od začátku a s napětím jsem pokračovala až do podařeného konce. Bohužel však musím srovnávat a to s knihou Manželé Odvedle, která vyšla dřív a připadá mi, že A.De La Motte se nechal inspirovat. To ovšem ještě nic neznamená a já Konec Léta vřele doporučuji!! :-)

15.02.2018 4 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Neskutečně napínavé. Nevím, jak jinak vyjádřit své pocity po přečtení 4. dílu HH. Jsem opět velice spokojená a vřele doporučuji. Musím ovšem přiznat, že prolínající se děje působily chvílemi chaoticky. To je bohužel u Nesba poměrně časté, ale na kvalitě to (u mě :-)) neubírá.

28.12.2017 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Takže pocit, že mám pokračovat v příbězích HH, byl správný a jsem za to ráda. Druhý díl mě chytl hned od začátku, a četla jsem s napětím až do vydařeného závěru. Žádné zbytečné prodlevy, natahování děje ani nudné příběhy :-)

09.11.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Nevím s čím začít a myslím, že takhle se asi cítil i spisovatel. Alespoň to na mě tak působilo minimálně do první čtvrtiny... Ta spousta australských příběhů bohužel na čtivosti knize moc nepřidala, když uvážím, jak chaoticky ze začátku text vyzníval. Celkově ale hodnotím poněkud kladněji. Postupně se mi děj líbil víc a víc a dočetla jsem s pocitem, že musím pokračovat....

06.11.2017 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Prostě musí být další díl...

21.10.2017 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

První polovina knihy mi přišla poněkud rozpačitá. Musela jsem se prokousávat dějem, který se mi jevil, jakože nedává smysl. Potom se to ale zlomilo, děj nabral naprosto jiný spád a závěr mi vyrazil dech.

09.10.2017 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Tak tahle byla zatím nej... Po třetím díle už jsem ani nedoufala, ale Písečný muž mě dostal :-)

28.09.2017 5 z 5