Etiopanka Etiopanka komentáře u knih

Dračí oči Dračí oči Stephen King

Docela mi trvalo než jsem se prokousala "začátkem" příběh však nabere na obrátkách,takže zbytek jsem přečetla jedním dechem.

14.08.2014 3 z 5

Dívka, která spadla z nebe Dívka, která spadla z nebe Simon Mawer

Dívka, která spadla z nebe je spíše oddychová. Příběh není zas až tak komplikovaný. Námět byl dobře zvolený. Čekala jsem, že se mi při čtení bude tajit dech kdy hrdinka řeší důležité situace a uniká pronásledovatelům, to se ale nestalo.

17.07.2014 2 z 5

Temná věž Temná věž Stephen King

V této knize se s Rolandem a jeho ka-tet vydáváme na poslední část jejich putování k Temné věži. Prožíváme s nimi chvilky, napětí, očekávání baže i smutku. Buďte připraveni na vše a nezapomínejte, že jsou i jiné světy než tento.

13.06.2014 4 z 5

Zpěv Susannah Zpěv Susannah Stephen King

Pokud na některé čtenáře bylo náročné Rolandovo rozpolcení mysli ve Třech vyvolených není to nic oproti tomu co předvádí Mia se Susannah a Dettou. Kolo ka se pořádně roztočilo, ale trochu jiným směrem než pistolníci zamýšleli.

06.05.2014 5 z 5

Sluneční znamení Sluneční znamení Linda Goodman (p)

Dobře popsaná a vysvětlená charakteristika slunečních znameních se zajímavými citáty z Alenky

22.04.2014 5 z 5

Vlci z Cally Vlci z Cally Stephen King

Někteří lidé považují tento díl za "nejnudnější". Je pravda, že určité části vyprávění nejsou tak poutavé jako v předchozích dílech, rozhodně je však nepovažuji za nudné. Konec mě lehce překvapil :)

22.04.2014 4 z 5

Závan klíčovou dírkou Závan klíčovou dírkou Stephen King

Kdo říká, že King napsal "pohádku" tak zjevně nezná Kinga. Dílko pouze obsahuje pohádkové prvky.

08.03.2014 4 z 5

Čaroděj a sklo Čaroděj a sklo Stephen King

příjemné Roladnovo vyprávění a však pár stránek před koncem jsem myslela, že knihu odložím

05.02.2014 4 z 5