EtELINKA23 EtELINKA23 komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Byla jsem spokojená, i slza ukapla ale ten konec... čekala jsem rozuzlení. Tak mi to přijde neúplné

18.01.2024 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knihu jsem si koupila v dospělosti. A vím jistě že se k ní budu vracet.

05.04.2020

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Ke knize jsem se dostala poprvé po shlédnutí seriálu. Natolik mě to pohltilo že jsem si šla knihy hned objednat. Knihy jsou krásné, jak obálka tak děj. Totálně mě to pohltilo. Hltala jsem každé slovo, každý kousek knihy. Těšila jsem se co bude dál. Bohužel i přesto všechno jsme byla na konci trochu zklamaná. Asi jsem očekávala trošku víc. Jak ze záchrany Matthewa, tak z boje Diany a Petera Knoxe až po předstoupení Diany v Kongregaci. Podle mě to mohla autorka více rozvinout a ne šup šup a konec. Rozhodně i přes to si u mě kniha našla své místo a jsem ráda že jsem ji přečetla.

28.02.2021 4 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

První kniha od autorky a nebylo to špatné. Četlo se to dobře, žádné zbytečné protahování, málo postav. Určitě stojí za přečtení.

26.08.2020 4 z 5

Panda a dráček Panda a dráček James Norbury

Balzám pro duši. Krása jedním dechem.

30.12.2022 5 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Druhý díl mě bavil zatím nejvíc. Líbí se mi jak na sobě Diana pracuje, její dobrodružství, láska a odvaha. Skvělá kniha i seriál :) už se těším na další díla a sérii.

28.02.2021 5 z 5

Vlci zimy Vlci zimy Tyrell Johnson

Četla jsem v době karantény a nebylo mi to úplně příjemné zvláště pak podobnosti mezi knihou a tím co se ve světě dělo. Ale jinak ke knize, nebyla špatná, dobře vykreslená atmosféra, děj plynul krásně a hladce bez natahování. Co se mi moc líbilo byl popis prostředí a zvířat. Určitě si přečtu i další díly :)

26.08.2020 3 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Bohužel se nemohu přidat k fanouškům Smrtky. I přesto, že tam byli části, které mě bavily více převažovaly části, které mě nebavily vůbec. Kniha se pro mě táhla a musela jsem se nutit ji dočíst. Možná ji dám v budoucnu, ještě jednu šanci ale zatím teda nic moc.

26.08.2020 2 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

No nebyla to nejlepší kniha autorky, (podle mě) ale nebyla ani nejhorší. Četla se dobře, děj plynul jen jsem brzo přišla na to kdo je vrah ale ne jeho motiv... určitě doporučuji přečíst :)

26.08.2020 4 z 5

Slabota hodně velká slabota. Jediné co mě nadchlo je obálka. A strašně ale strašně mě štvalo kolik cigaret bylo vykouřeno během celé knihy :D to mě natolik štvalo, že jsem se nakonec rozhodla nepokračovat dalšími knihami ....

05.04.2020 1 z 5

Amálie Zubatá a zloděj paměti Amálie Zubatá a zloděj paměti Laura Ellen Anderson

Výhra, která mě opravdu dostala. Miluju ty ilustrace, pěkný příběh. Určitě potřebuji i další díly.

05.04.2020 5 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Perfektní

01.02.2023 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Nejdřív jsem viděla seriál. To mě natolik pohltilo, že jsem si musela jít hned objednat knihy. Za mě povedená kniha i seriál. Čarodějnice, upíři, to je prostě moje srdcovka.

28.02.2021 5 z 5

Louskáček Louskáček An Leysen

Krásný příběh a ty ilustrace. Nádhera. Louskáček je prostě klasika .

05.04.2020 5 z 5

Neuvěřitelná fakta o hovínku Neuvěřitelná fakta o hovínku neznámý - neuveden

Nejdříve jsem měla smíšené pocity, přece jen je to divné téma. Ale po přečtení musím jen doporučit zvláště těm kteří mají zájem čerpat další informace. A i když je kniha udělaná ve formě pro menší čtenáře dokáže pobavit a poučit i ty větší.

26.08.2020 5 z 5

Kroniky Prydainu – kniha první Kroniky Prydainu – kniha první Lloyd Alexander

Úžasná kniha, na základní škole jsem jí zahlédla u spolužačky. Když jsem ze zeptala o čem je, její odpověď mě rozesmála. O pasáčkovy vepřů? A půjčíš mi jí?! Byla jsem zvědavá. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Krasné čtivá, plná zvratů, dobrodružství a vtipu. Líbí se mi jak se postavy pomalu ale jistě vyvíjejí. Hlavně Taran a Princezna Eilonwy. Rozhodně se ke knize ráda vracím a i vracet budu :)

11.07.2019 5 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Spokojenost! Doporučuji

06.02.2022 5 z 5

Čaroděj ze země Oz Čaroděj ze země Oz Frank Lyman Baum

Krásná dětská kniha. Nádherné ilustrace.

02.03.2021 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Audiokniha mě natolik nadchla že jsem koukla i na film. Brada dole, oči jak baterky ... Povedené ...

28.02.2021 3 z 5

Krvavý lístek Krvavý lístek Crystal Smith

Miluju fantasy a tohle je super. Už se těším na další díl.

26.08.2020 5 z 5