ErčaV. ErčaV. komentáře u knih

Chtíč Chtíč Geneva Lee

Tento díl je o dost lepší než první. Jen některé výrazy u sexu mě nebavily. A král je příjemný jak osina v zadku, díky bohu že tam nevystupuje víc.

28.03.2023 5 z 5

Sestry Springovy Sestry Springovy Anna Todd

Ze začátku mě kniha nebavila a myslela jsem si, že jí odložím. Dala jsem jí šanci. Je to příjemná oddechovka, ale nic k čemu bych se vracela.

20.03.2023 3 z 5

Pochopíš, až budeš velká Pochopíš, až budeš velká Virginie Grimaldi

Ze začátku jsem si myslela že mě kniha nebude bavit, ale pak mě děj chytil. Kniha byla místy i dost vtipná, smutná ale taky romantická. Prostě stála za to :)

20.03.2023 5 z 5

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

Kniha je spíše oddechovka a čte se dobře, nic náročného. Lehce erotická ano a k tomu podvod s DPH. Občas jsem ale měla problém se do knihy začist, ale konec překvapil mile.

29.01.2023 4 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Kniha mě moc nebavila, do čtení se mi moc nechtělo a po přečtení série Božský jsem čekala o dost více.

11.11.2022 2 z 5

V hlavní roli V hlavní roli Danielle Steel

Krásný příběh , který není jako med. Kniha se četla velmi dobře.

02.11.2022 4 z 5

Chlapec v lese Chlapec v lese Carter Wilson

Kniha se četla dobře a děj byl zajímavý. Ale myslím si že tam bylo několik zbytečných pasáží a vražedkyně byla dost nechutná. Jsem ráda že jsem knihu dočetla, ale podruhé bych se k ní už nevrátila.

14.10.2022 3 z 5

Pravidla se mají porušovat Pravidla se mají porušovat Natalie Williamson

Kniha se dobře četla a děj byl pěkný. Kniha je opravdu spíše pro mladé dívky. Ty z toho budou nadšené.

22.07.2022 3 z 5

Pohřešuje se prezident Pohřešuje se prezident James Patterson

Ze začátku jsem si myslela že knihu odložím, ale pak se děj začal rozjíždět a tím to bylo zajímavější. Podle názvu knihy jsem čekala úplně něco jiného.

16.07.2022 5 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Kniha se mi dobře četla, děj byl zajímavý a určitě si přečtu i pokračování.

26.06.2022 4 z 5

Vertigo Vertigo Patrik Girgle

Kniha se četla dobře, ale občas jsem nevěděla kde jsem. Znovu bych se do knihy nepustila.

15.06.2022 2 z 5

Procházky s Peetym Procházky s Peetym Eric O’Grey

Kniha se dobře četla a opravdu má velice silný a dojemný příběh. Pro Erica palec na horu, protože to chce opravdu hodně sil pustit se do takové změny a velký potlesk že to dokázal.

15.06.2022 5 z 5

Nejúžasnější den Nejúžasnější den Kaira Rouda

Ze začátku mě kniha nebavila a myslela jsem si, že ji odložím. Ale dala jsem ji šanci. Byla pro mě zdlouhavá, ale musím uznat, že konec mě opravdu bavil a byla jsem hodně zvědavá, jak tohle dopadne.

22.05.2022 2 z 5

Jak potvrdit lásku Jak potvrdit lásku Meg Cabot

Za mě tedy nejslabší díl. Na formu, kterou jsou knihy psané jsem si zvykla, ale tato je prostě "děsná". Kdyby to zůstalo u stylu jako ostatní díly, tak bych dala víc hvězdiček.

19.04.2022 2 z 5

Jak neztratit lásku Jak neztratit lásku Meg Cabot

Jako oddechovka opravdu super....

19.04.2022 4 z 5

Měsíční údolí Měsíční údolí Melanie Gideon

Kniha mě ze začátku moc nebrala, ale po pár dalších stránkách mě docela dost vtáhla do děje. Něco podobného čtu prvně a hodně mě to bavilo. Místy byla kniha opravdu hodně napínavá a i slaza ukápla. Jako oddechovka opravdu super a není nějak moc náročná. A jsem ráda že když cestuje Lux časem, tak že se vrací na farmu a ne do nějakého smyšleného světa.

15.04.2022 5 z 5

Provaz lží Provaz lží Christopher J. Yates

Kniha není úplně nejhorší, ale není ani zrovna nejlepší. Co mi nejvíce vadilo, tak byly rozhovory a taky tedy neustále dokola se opakující řekl jsem, řekl jsi..... Pak mi občas prošlo, že děj opravdu hodně skáče. Jednou se baví o tom a z ničeho nic jsou jinde. Po přečtení knihy jsem byla "zmatená" a měla jsem hodně smíšené pocity z celého děje. Dočetla jsem knihu ze 2 důvodů - nemám ráda nedočtené knihy a čekala jsem kdy se děj trochu změní na pořádný thriller. Za mě bych se ke knize už nevrátila a myslím si že kdyby byla kniha o polovinu tenčí, tak by byla zajímavější.

17.03.2022 2 z 5

Báječné dny Báječné dny Raphael Montes

Kniha se dobře rozjíždí a opravdu mě chytla od samého začátku. Teo byl opravdu psycho a dost by se líbil doktorům. Děj byl velmi napínavý a moc mě vtáhl, dokonce na tolik že jsem nechtěla knihu odložit. Jen ten konec byl najednou hodně rychlí sešup.

13.03.2022 4 z 5