Enolain Enolain komentáře u knih

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Hmm.. Zatim jeji nejslabsi kniha.. Ze zacatku se to tvari o buhvi jake tajemstvi nejde.. Polovina knizky o nicem a pak prijde to 'tajemstvi" .. Slaby dej, slaba zapletka.. Az par poslednich kapitol to stalo za to, trochu emoci..

27.12.2020 3 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

..no nebylo to spatny...ale ani nejak naprosto uchvatny..takovy stred :) styl
Urcite Corinne mela 'poradny"koule aby se vdala za masaje a zila v jeho svete...ale prece jen je to pro nas svet uplne jiny..(ted spise myslim to postaveni muze a zeny..diky bohu za rovnopravnost;) .. take tolik trpelivosti... uz jen s tim autem:D ja bych tam asik nevydrzela ani rok..
Trochu sem chytala nervy na jejiho masaje..kdyby to slo tak bych ho vytahla z te knizky a na kazde pate strance propleskla ...
Na konci knizky zjistite..ze jste vlastne radi.. ze jste se vdecni za zivot jaky mate.. mohlo to byt o hodne horsi... ;)

05.10.2017 3 z 5

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Tohle by mela byt povinna cetba, nebo si clovek uvedomi mnoho veci,a je rad, ze je tam kde je. Velice zazivne cteni, od ktereho se budete tezko odtrhavat ;) Prvni pulka knizky je nejvice zazivna... Pokud mate radi drsnejsi, pravdive zivotni pribehy, urcite nebudete litovat investovaneho casu.

27.11.2011 5 z 5

Noc, kdy jsem měla zemřít Noc, kdy jsem měla zemřít Veronika Černucká

Nejak nam to hodnoceni klesa dolu... bohuzel aji ja musim pridat malo hvezdicek. Alespon jsem diky teto knizce zjistila, ze nemam rada povidky. Je to pro me moc rychle... ani se poradne nezactete a je konec. Opravdu je nejlepe cist jednu denne, jinak vam to prijde nudne a porad dokola to same. No nic... jdeme o knizku dale.. zatim prvni spatna knizna na vase doporuceni, snad uz se to opakovat nebude panstvo =]

26.07.2011 2 z 5

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Tak tohle byla naprosta pecka,od prvni stranky az do te posledni..a ted jen cekat na druhy dil...ach... dej pekne odsejpal,zadne hlucha mista, zamilujete se vsechny postavy a chcete cist a jen cist..

06.10.2023 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Pecka..precteno za 2 dny.. dej pekne odsejpa a zadne hluche mista..

17.09.2023 5 z 5

Medvěd a Slavík Medvěd a Slavík Katherine Arden

Prvni polovina knizky je takova makova.. Vydrzte.. Potom se to rozjede a je to parada. Ja ji od pulky primo hltala a to sem ji chtela na zacatku hodnekrat odlozit. Ted hura na druhy a tredi dil, kde to snad pojede uz od cataku. Hezky prijemne pohadkove cteni s nadechem magie..

19.05.2021 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Druha knizka od tehle autorky a oproti Manzelum od vedle tohle se cestlo samo od sebe.. Napinave az do posledni kapitoly.

20.04.2021 3 z 5

Osudová volba Osudová volba Chris Beakey

Kniha mile prekvapila.. Precteno na 3 dny.. Pekne to odsejpalo. Vsechny postavy a jejich pribeh byl zajimavy a byla jsem napjata jak to dopadne.

17.02.2021 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Tak tahle knika me uplne pohltila..byla jsme jak posedla, musela jsem kazdou chvili cist dokud jsem nedocetla... ale fakt nevim proc...cetla jsme uz lepsi..zajimavejsi..napinavejsi...vlastne to je takova oddychovka... urcite prectu autorcinny ostatni knizky...jsem na ne zvedava :)

21.12.2017 5 z 5

Osudy a běsy Osudy a běsy Lauren Groff

Nedocetla... strasna kniha... o nicem... nechapu jak muze mit takove hodnoceni....

11.12.2016 2 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Prvni romam, ktery jsem cetla a musim rict, ze tenhle nebyl tak sladky, jak si pod slovem 'roman" predstavite. Coz je urcite dobre:) Velice chytlave cteni, posledni cast jsem musela docist v kuse-nedalo mi to abych knihu na chvili odlozila. Pokud hledate klidne, prijenme lehke cteni urcite nebudete litovat.

02.12.2011 4 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Moje prvni knizka na valecne tema. Velice zajimave a citove cteni. Diky teto knizce jsem si uvedomila, jake mam stesti, ze jsem mela normalni, stastne detsvi a ziju svobodny zivot. ;] Velice obdivuju lidi ze cele to utrpeni fyzicky a hlavne psychicky vydrzeli.

19.07.2011 5 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Pro me kniha nic moc.... celkem nudna.... zadne napinave sceny, zadna akce..... proste ctete a tesite se az ji doctete.. a myslite si.... snad priste vezmu do ruky neco lepsiho..

08.05.2011 2 z 5

Tady, teď a tehdy Tady, teď a tehdy Mike Chen

No pro me to teda byla pekna nuda..kdyby to byla jen pujcena kniha,tak ji hned na zacatku utnu..radeji si najdete lepsi knihu

25.08.2023 2 z 5

Poslední příliv Poslední příliv Sandrine Collette

Nechapu tak slabe hodnoceni..za me to bylo paradni cteni, od zacatku az do konce..a kdybych nemusela chodit spat a do prace,tak to prectu v kuse ;)

19.11.2022 5 z 5

Snílci Snílci Karen Thompson Walker

Tak tohle byla ztrata casu.. takove neslane nemastne.. radeji si vyberte jinou knihu..

02.11.2022 2 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Tak za me velka nuda,fakt teda...skoda

25.09.2022 2 z 5

Zpěv drozda Zpěv drozda Walter Tevis

90%?? Vazne? Za co?? To si radeji prectete tyto knihy.. Ktere vas vtahnou do deje a budete pri nich neco citit... Ne jako tahle.. Ztrata casu... Moje tipy na uzasne knizky..
* Sucho - Shusterman
*Pisek - Hugh Howey
*Silo a jeho dalsi 2 diky - Hugh Howey

26.06.2022 2 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Tak ja zase vybocuji z rady.. ???? Knizka super, vsechny hrdiny sem si oblibila.. Dej zajimavy, pekne to odsejpa, ale nejak me to nevtahlo.. Mohlo to byt vice fantazy. Proste me to az tak neudrelo. Ale prebal to ma krasny.. to se musi nechat.

23.03.2021 4 z 5